Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

YENİ YERLEŞİM YERLERİNİN YOLLARI YAPILIYOR

YENİ YERLEŞİM YERLERİNİN YOLLARI YAPILIYOR

Bandırma Belediyesi yeni yollar yapıyor, mevcut yolları yeniliyor. Maalesef Büyükşehir’in yetersiz çalışmaları nedeniyle Bandırma’nın yolları yeniden bozuluyor.

Yeni yerleşim yerlerinin yollarını yerinde inceleyen ve bilgi veren Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, yapılan yerler ikinci, üçüncü kez tekrar kazıldığını, yapılan yolun güzelliğine sevinmeden arkamızdan ne zaman kazacaklar diye endişe yaşadıklarını dile getirdi.

 

Bandırma çok hızlı bir şekilde büyüdüğünü ifade eden Başkan Dursun Mirza; “Bu büyümeye bağlı olarak da yeni yollar açmamız gerekiyor.  Özellikle Paşakent, İhsaniye ile Levent arasında son birkaç yıldaki büyüme ve yeni konutlar hepimizin dikkatini mutlaka çekiyordur. Göreve geldiğimiz ilk yıl hatırlayacağınız gibi Şehit Hakan Palabıyık Caddesi kullanılmayan toprak bir yoldu. Caddemizi asfaltladık. Bugün o cadde üstünde ve çevresinde yeni konutlar yapılarak yaşam alanlarına dönüştü. Caddemize bağlanan 1061 sokak, ve Ana caddeye paralel Şehit Kenan Tuğluoğlu Caddesi 1067 sokakta yol yapım çalışmalarımız devam ediyor. Hava şartları nedeniyle zaman zaman ara verdiğimiz çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor ve en kısa sürede tamamlamak istiyoruz” dedi.

 

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete