Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

TÜRKİYE’DE İLK VE TEK…

TÜRKİYE’DE İLK VE TEK…

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, Valimiz Sayın Ersin YAZICI ve Milletvekilimiz Sayın Belgin Gökçe Uygur ile birlikte BENGİ (Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme) Projesi okuma etkinliği kapsamında Bigadiç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

24 Eylül 2019 Salı günü gerçekleştirilen okuma etkinliğine; Valimiz Sayın Ersin YAZICI, Milletvekilimiz Sayın Belgin Gökçe Uygur, Bigadiç Kaymakamı Ercan Çiçek, Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, idareci, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

MESLEKİ EĞİTİM ÖNCELİĞİMİZ

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız: “BENGİ Projesi okuma etkinliğimizin 202. durağında Bigadiç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde siz değerli idareci, öğretmen ve öğrencilerimizle bir aradayız.

Bigadiç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz, Türkiye’deki okul ve kurumlar arasında ilk ve tek TSE Belgeli Oto Ekspertiz ve Taşıt Test Merkezi. Bu merkezin okulumuza kazandırılmasında Valimiz Sayın Ersin Yazıcı’nın çok büyük katkıları oldu. Ben tüm öğrencilerimiz adına kendilerine şükranlarımı arz ediyorum.

Mesleki ve teknik eğitim, bizim için çok önemli. İnşaallah bu güzel adımlar sayesinde mesleki ve teknik eğitimde çok güzel sonuçlara ulaşacağız.” dedi.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ