Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

“TÜRKİYE İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE MÜCADELE EDİYORUZ”

“TÜRKİYE İÇİN VAR  GÜCÜMÜZLE  MÜCADELE  EDİYORUZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, CHP Balıkesir milletvekilleri Ensar Aytekin, Fikret Şahin, CHP Balıkesir il başkanı Serkan Sarı ve iş dünyasından sorumlu il başkan yardımcısı Ceyhun Ercan ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatları ile KOBİ ziyaretlerine başladı.

Heyet sırasıyla Balıkesir ilinde faaliyet gösteren ÇELMAK, YENİ MARMARA, TEKNOSAV, BEKSAN, BAYMOB MOBİLYA’yı ziyaret etti. Ziyaretler kapsamında heyet sanayicilerin ve KOBİ’lerin sorun ve sıkıntılarını yerinde inceleyerek bilgi aldı.

“TÜRKİYE İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE MÜCADELE EDİYORUZ”

CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamada Türkiye için vargüçleri ile çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi. Başkan Sarı, ”Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatı ile KOBİ ziyareti için Genel Başkan Yardımcımız Ahmet Akın, milletvekillerimiz Ensar Aytekin, Fikret Şahin’in yapmış olduğu çalışmaya iş dünyasından sorumlu il başkan yardımcımız Ceyhun Ercan ile birlikte eşlik ettik. ÇELMAK, YENİ MARMARA, TEKNOSAV, BEKSAN, BAYMOB MOBİLYA’yı ziyaret ettik, Sanayicilerin ve KOBİ’lerin yaşadığı sıkıntılar konusunda bilgi aldık. Üreten ve kalkınan bir Türkiye için var gücümüzle mücadele ediyoruz. Gördüğümüz sıcak ilgiden ve misafirperverlikten dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Heyet ayrıca Balıkesir temasları kapsamında, Tabip Odası’nın salgın mücadelesinde en ön safta çalışan sağlık emekçilerinin haklı talepleri olan Covid -19’un meslek hastalığı sayılması için düzenlemiş olduğu basın açıklamasına katıldı. Ayrıca CHP’ye büyük emeği olan önceki dönem il başkanı Münir Balkanlı’nın vefatı sebebi ile eşi Hülya Balkanlı ve çoçuklarını ziyaret ederek başsağlığında bulundu.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete