Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

TEKNOLOJİDE İLERİDELER

Recep Aslandur

Recep Aslandur

Ünü ülke genelinde duyulan Balıkesir Özel Sevgi Hastaneleri sağlık sektöründe yıldız hastane olma yolunda emin adımlarla ilerliyor

Özel Sevgi’nin İzmir Yolundaki 2. Hastanesi Radyoloji Uzmanı Doç. Dr. Bilal Battal Hacettepe’den mezun olup yine Hacettepe’de uzun yıllar çalıştı. Sonrasında geldiği Balıkesir Özel Sevgi İzmir Yolu Hastanesi’nde 4 yıldır aralıksız mesai vermeye devam ediyor. Battal radyoloji konusunda deneyimli, hastalarına karşı güler yüzlü ve tatlı dilli. Tedavi ettiği hastalar tarafından da son derece sevilen bir doktor.

HASTANENİN DONANIMI MÜKEMMEL

Doç. Dr. Bilal Battal DEMOKRAT’a, “Özel Sevgi Hastaneleri teknolojik donanım bakımından son derece mükemmel bir hastane. Devlet hastanelerinde yoğunluk olmasından dolayı meslektaşlarımız gerektiği gibi hastalara ilgi gösteremiyor olabilirler. Özel Sevgi Hastanesinin özel hastane olmasından dolayı hastalarla çok daha fazla ilgileniliyor. Tedavide daha iyi sonuca gidilebiliyor” dedi.

ÖZEL SEVGİ TEKLONOJİDE ÜSTÜN OLABİLİR

Hacettepe patentli Doç. Dr. Bilal Battal 1977 Ordu Ünye doğumlu, evli 2 çocuk babası. Son derece mütevazı oluşunun yanı sıra tüm hastane çalışanları tarafından da sevilen Battal, hastalarıyla özel olarak ilgilenmesi ve hastalarının hastalıklarıyla ilgili araştırmalar yapması onu el üstünde tutuyor.

Battal, Balıkesir’i yaşanılabilir, tarımı, hayvancılığı ile son derece mükemmel bir yer olarak gördüğünü söyledi.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ