Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

SOSYAL MARKET İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA

SOSYAL MARKET İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA
Reklam

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Kadın Kolları tarafından her yıl gerçekleştirilen Sosyal Market Projesi ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. 

Kayacık Mahallesi Muhtarlığında düzenlenen açılış töreni Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, CHP Bandırma İlçe Başkanı Hüseyin Bahar, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Kadınlar Kolu Başkanı Durdugül Öztürk, CHP Belediye Meclis Üyesi Dr. Selim Panç, Kayacık Mahallesi Muhtarı İrfan Türker tarafından açılışı yapılan Sosyal Market’te, ayakkabıdan, pantolona ceketten, gömleğe, kadın ve erkek giyiminden, çocuk giyim eşyalarına kadar bir çok çeşit yer almakta. Marketin açılması ile yüzlerce vatandaş ihtiyaçları doğrultusunda kendilerine uygun giysileri tek tek seçip almanın sevincini yaşadılar. Markette bulunan giyim eşyaları ihtiyaç sahipleri tarafından birkaç saat içerisinde tüketildi..

CHP Bandırma İlçe Kadın Kolları Başkanı Durdugül Öztürk, yaptığı açıklamada ”Partimizin 8’inci, bu yıl ise  2’ncisi olarak düzenlediğimiz Sosyal Market Projesi’nin açılışını yapmanın mutluluğu içerisindeyiz. İhtiyaç fazlası eşyaların gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için bir köprü olarak sosyal sorumluluk  görevini yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen ve bizlere yardımcı olan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

CHP Bandırma İlçe Başkanı Hüseyin Bahar’da yaptığı kısa konuşmada, CHP olarak böyle bir projeyi hayata geçirmekten mutlu olduklarını belirterek, Sosyal Market Projesi ile ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmaya çalıştıklarını söyledi.

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun; ”Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı Kadın Kolları tarafından 8 yıl önce başlatılan Sosyal Market Projesiyle dar gelirli vatandaşların ihtiyaçlarının bir nebzede olsa karşılandığını belirterek, bu projeyi hayata geçiren Kadın Kollarına, projeye giysileriyle katkıda bulunanlara teşekkür ediyorum. Bu projeden alım gücü zayıf olan yüzlerce vatandaşımız yararlanmakta. Gördüğümüz kadarıyla, buraya gelenler gerçekten ihtiyaç sahibi kişiler. Zaten ihtiyaçları olmasa buraya gelip saatlerce beklemezler. Bu gibi projeler daha da yaygınlaşmalı” açıklamasında bulundu.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ