Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

SAKA OLMAZSA OLMAZ

Recep Aslandur

Recep Aslandur

Kamil Saka 5,5 dönem Güre’de, bir dönemde Edremit Belediye Başkanlığı yaptı. Ben Kamil Saka’nın partizanlık yapan bir başkan olduğunu duymadım. Partili-partisiz hemen herkesin gönlünü kazanan iş yapmayı seven bir kişiliğe sahiptir. İlk Güre Belediye Başkanı seçildiği günden beri tanırım ve arkadaşımdır. Bir yemeğini bile yemiş insan değilim. Belediyecilik konusunda tam bir uzman oldu. Ayrıca koltukta oturan değil sürekli yapılan işlerin başında olan bir başkan profili çizdi. Böyle bir adamı saf dışı bırakanlar avucunu yalayıp giderler. Seçim falan da kazanamazlar.

CHP HARAKİRİ YAPIYOR

Kanımca Tuncay Kılıç Edremit’te ipi göğüsleyen yarışmacı olur. CHP bindiği dalı kesiyor. Adeta harakiri yaptığının farkında değil. Ahmet Akın ile büyük ümitlere kapılan CHP’liler, Akın’ın çekilmesiyle seslerini kestiler. Peki, Kamil Saka daha önce yaptığı gibi bağımsız olarak adaylığını açıklarsa?

İşte o zaman CHP’nin oylarını böler, çadır karışır.

TUNCAY KILIÇ İTTİFAK ADAYI

Tuncay Kılıç bilindiği üzere daha önce bir dönem Edremit Belediye Başkanlığı yapan bir kişi olarak Edremit halkı kendisini tanıyor. Fena işler e yapmadı. Edremit halkı şimdiden Kılıç seslerini haykırmaya başlamış. Belki Kamil Saka CHP adayı olsa bile ittifak adayı olarak Tuncay Kılıç seçimleri yine de kazanır iddiaları oldukça çok.

Önceki gün ben de tesadüfen hastaneye kardeşini ziyarete gelen Tuncay Kılıç ile görüştüm. Kılıç “İttifak olarak kesin alırız. Hiç endişe etmiyorum” diye konuştu. İttifak adalı kazanırsa Körfez bölgesine daha çok hizmet gelir diye Edremit halkının sesli düşündükleri de Kılıç tarafından önemle kaydedildi.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ