Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

Proje İmzalandı

Proje İmzalandı

Sporda başarı iş birliği ile gelecek isimle hayata geçirilen projenin imza töreni kaymakamlık binasında atıldı.

İmza törenine Bandırma ilçe Kaymakamı Günhan Yazar, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan ve İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Hüseyin Elüstü katıldı.

Bandırma’da İlkokul ve Ortaokullardaki spor malzemeleri ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen proje ile okullara malzeme desteği sağlanacak. Proje hakkında açıklamalarda bulunan Kaymakam Günhan Yazar “4 yıldan bu yana ilçemizdeki spor branşlarını daha verimli hale getirmek amacıyla Bandırma Belediyesi ile projeler hazırlıyoruz. Geçtiğimiz 3 yılda Bandırma’da daha önce sporla tanışmamış 30 bin öğrencimizi sporla buluşturduk. Her yıl bir spor branşını öne çıkarıyoruz. Bu seneki öne çıkacak olan spor branşı eskrim. Projeye verdiği destekler için Belediye Başkanımız Tolga Tosun’a teşekkür ediyorum” dedi.

“4 yıldan bu yana Bandırma Belediyesi olarak Kaymakamlık bünyesinde öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz” diyen Bandırma Belediye Başkanı Av.Tolga Tosun “Amatör kulüplere de desteklerimiz devam ediyor. Biz devleti bir bütün olarak görüyoruz. Her zaman Valiliğimiz ve Kaymakamlığımız ile iş birliği içindeyiz. Bu zor günleri yapacağımız iş birliği ile aşacağız“ açıklamasında bulundu.

İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Hüseyin Elüstü’de yaptığı açıklamada “İlçemizde atletizm branşında güzel gelişmeler yaşanıyor. Milli bir sporcu olan Mehmet Yıldırım bu konuda özverili bir şekilde çalışıyor. 160 atletimiz haftanın 5 günü idmanlara devam ediyor. Bu sene öne çıkaracağımız branş olan eskrime ilçemizde talep oldukça fazla. Eskrim Milli takım antrenörü Bandırma’ya gelerek antrenörlerimize eğitim verecekler” dedi.YAŞAM

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete