Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

MİLLİ BEKA HAREKETİ çığ gibi büyüyor

MİLLİ BEKA HAREKETİ çığ gibi büyüyor

Milli Beka Hareketi çığ gibi büyümeye devam ediyor. Bir buçuk milyon üyesi bulunan Milli Beka Hareketi’nin Türkiye’de 71 şubesi bulunurken,  dünyada ise 30 ülkeye şube açtı.

Milli Beka Hareketi’nin Karesi Şubesi Cumartesi günü Ali Hikmet Paşa Meydanı’nda yapılan mehteran gösterisi ile açıldı. Açılışa Genel Başkan Murat Şahin de katıldı. Milli Beka Hareketi’nin Balıkesir Şubesi açıldı. Cumartesi günü yapılan açılışa Genel Başkan Murat Şahin de katıldı. Ali Hikmet Paşa Meydanı’nda mehter takımının gösteri yaptığı açılışta konuşan Genel Başkan Şahin, “Vatan, bayrak, ezan için Milli Beka Hareketini kurduk. Ayasofya İslam’ın kılıç hakkıdır. Biz devlet başkanlarımızın arkasındayız. Asker, polis, bekçi, korucu bizimdir. Ülkeyi bölmek isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Biz Recep Tayyip Erdoğan’ı savunuyoruz bu bir milli mücadeledir. Hilal ile haçın mücadelesidir” dedi.
Açılışta Milli Beka Hareketi’nin Balıkesir İl Başkanı Burhan Uy ve Karesi İlçe Başkanı Nursel Çekiç de yaptıkları konuşmada Kuva-yi Milliye şehri Balıkesir’den Milli Beka Hareketine tam destek verdiklerini kaydetti.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ