Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

‘MİLLETİMİZİN GELECEĞE UMUTLA BAKTIĞI TÜRKİYE’Yİ ÖZLÜYORUZ’

‘MİLLETİMİZİN GELECEĞE UMUTLA  BAKTIĞI TÜRKİYE’Yİ ÖZLÜYORUZ’
Reklam

AKIN “BU BAYRAM, ÖZLEMİNİ GÜNLERİN BAŞLANGICI OLSUN” DEDİ

Bayramlarımızın; kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi güçlendirdiğimiz, paylaşma ve dayanışma duygularımızı pekiştirdiğimiz kutsal günlerimiz olduğuna dikkati çeken CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın bayram mesajı yayınladı. Akın’ın tadında bayram mesajı aynen şöyle:

“Bayram sabahı ile başlayan huzurun, sakinliğin ve sevinç ile yüreğimize kadar uzanan gülüşlerin ülkemizin her yerinde her sabahında insanlarımızca yaşanmasını kim istemez?

İnsanlarımız arasında hiçbir ayırımın olmadığı, herkesin kendini özgür hissettiği ve herkesin herkesle sevgi ile dostlukla birbirine sarıldığı bayram günleri gibi günlerimiz olmasını istiyoruz.

Bu bayram da, kardeşliğimizi güzel duygularla paylaşıyor, sevdiklerimizle hasretle kucaklaşıyoruz.

Milletimizin huzur içinde yaşayacağı günleri arzuluyor, hiçbir endişe duymadığı ve geleceğe umutla baktığı bir Türkiye’yi özlüyoruz.

Dayanışma içerisinde, kurbanlarımızı paylaşarak, ikramda bulunarak, aile büyüklerimizin hayır dualarını alarak, çocukları, öksüzleri ve yetimleri sevindirerek bayram sevincini çoğalttığımız bu bayramın özlemini duyduğumuz günlerin başlangıcına vesile olmasını diliyorum.

Her şeyden önce vatanımız için, milletimiz için gözlerini kırpmadan kendini feda eden Aziz Şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, minnetle anıyorum.

Şehit anne ve babalarımızın ellerinden öpüyor, şehit ailelerimize bir kez daha sabır diliyorum.

Milletimizin ve İslam aleminin Kurban Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.”

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ