Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

MESLEK LİSESİ GELİYOR

MESLEK LİSESİ GELİYOR
Reklam

Balıkesir Ticaret Odası, Balıkesir Sanayi Odası ve Balıkesir Ticaret Borsası’nın girişimleri sonucunda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Balıkesir’e meslek lisesi yaptırılacak.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından yaptırılacak olan 24 derslikli okulun ihalesi 19 Şubat 2020 Çarşamba gün gerçekleştirildi.

Yıkılan Zağnos Paşa İlköğretim Okulu’nun yerine yapılacak olan okul projesi için üç kurumun yapmış olduğu girişim sonucunda TOBB İnşaat Uygulama Müdürlüğü yetkililerinin fizibilite çalışmaları geçtiğimiz aylarda gerçekleştirildi. Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile TOBB yetkililerinin çalışmaları sonrasında hazırlanan rapor TOBB Yönetim Kurulunda kabul edildi. Yönetim Kurulunun onayının ardından TOBB İnşaat Uygulama Müdürlüğü tarafından projenin uygulama safhasına geçilmek üzere 19 Şubat 2020 tarihinde okulun iİnşaat ihalesi gerçekleştirildi. Bundan sonraki süreçte ihalenin onaylanmasıyla hızla yapımı tamamlanacak olan okul yeni dönemde Balıkesir’in eğitim hayatına katkı sağlamaya başlayacak.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ