Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

MASAL GİBİ DÜĞÜN

MASAL GİBİ DÜĞÜN

SELEN İLE MERT MASAL BİR DÜĞÜNLE DÜNYA EVİNE GİRDİ

Görkemli düğünde Güngör ve Nizan ailelerinin akrabaları ve dostlarının yanı sıra iş ve siyaset dünyasından davetliler de hazır bulundu. Seçkin konuklar genç çifti mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Düğünde orkestra sevilen eserleri seslendirdi. Davetliler hareketli şarkılar eşliğinde pistten uzun süre inmedi.

Geçtiğimiz hafta sonu Agıros Thermal Otel seçkin davetli topluluğunun biraraya geldiği görkemli bir düğüne ev sahipliği yaptı.

Balıkesir sağlık camiasının ünlü kalp doktorlarından genel cerrah Ulvi Güngör ve eşi Nuray’ın yakışıklı oğulları  MERT ile Ahmet-Fatma Nizan çiftinin güzel kızları SELEN dünya evine girerek birlikte mutluluğa adım attılar.

27 Temmuz Cumartesi günü İzmir yolu 14. Kilometredeki Pamukçu Agıros Thermal Otel’de saat 20.00’de orkestra eşliğinde başlayan ve iş, siyaset ve sağlık camiasının ileri gelenlerinin katıldığı düğün törenine nikahı kıymak için gelen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz damgasını vurdu. Genç çiftin nikahını kıyarken güzel bir konuşma yapan ve sözlerini sürekli esprilerle süsleyen Başkan Yılmaz nikah cüzdanını geline verdi.

Yaz esintisinde güzel müzik eşliğinde devam eden düğünde dans pisti hiç boş kalmadı. Bir ara damat MERT, arkadaşlarıyla birlikte sahne alarak müzik yaptı. Tören boyunca Ulvi Güngör ve eşi Nuray hanım ile Nizan ailesi davetlilerle birebir yakından ilgilendiler. Yine gelin ve damat davetli masalarını tümüne gelerek tebrikleri kabul ettiler. Selen ve Mert nikah sonrası takı yağmuruna tutuldu. Davetlilere yemeğin ardından düğün pastası ikram edildi.

Düğünü organize eden Agıros Thermal Otel sahip, sorumluları ve personeli kaliteli, güleryüzlü ve aktivite boyunca hiç aksatmadığı hizmetleri nedeniyle tam not aldılar. Tamamen dolan salonda düğün gecenin ilerleyen saatlerine dek sürdü.

DEMOKRAT; GÜNGÖR ve NİZAN ailelerini kutlar, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diler.

 

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Fatma /Ahmet Mizan. dedi ki:

    Mizan ailesi olarak çocukları mızın mutluluğuna katkılarıyla bizleri onurlandıran Balıkesir Demokrat gazetisine çok teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZ
gazete