Altıeylül Belediye Başkanı ve Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı kırsal mahallelerde seçim çalışmalarını sürdürüyor. Avcı, “Bağımsız olarak çıkmış olduğumuz bu yolda bizleri yalnız bırakmayan siz değerli Altıeylüllü vatandaşlarımız; sizin desteğiniz bizleri motive ediyor. 1 Nisan’dan sonra Altıeylül’ü Balıkesir’in birinci ilçesi yapmak için çalışacağız” dedi.

KIRSAL MAHALLELERDEN HASAN AVCI’YA TAM DESTEK

Hizmet verdiği yaklaşık 7 yılda birçok projeyi hayata geçiren Altıeylül Belediye Başkanı ve Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı, Ovabayındır, Aslıhantepecik, Yenice ve Aslıhan kırsal mahallelerinde seçim çalışmasına devam etti. “HERKESE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM”

Her gittiği yerde samimiyeti, coşkuyu, heyecanı Altıeylüllerle yaşayan Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı, gösterilen tevazu karşısında herkese ayrı ayrı teşekkür etti.  Avcı, “Sizlerden destek bekliyoruz. 31 Mart Yerel seçimlerinde Altıeylül’de bağımsız aday olarak çıkmış olduğumuz bu yolda sizlerin oylarını alarak Altıeylül’e hizmetlerimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

(Murat Yılmaz)