Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey'in yönetiminde düzenlenen Videokonferans toplantısına, Balıkesir Orman Genel Müdürü ve Yardımcıları, Daire Başkanları, kırsaldan 30 Orman Bölge Müdürlüğü ve Bölge Müdürü, Bölge Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri katılım sağladı.

Geçtiğimiz gün Videokonferans toplantısında, Genel Müdür Bekir Karacabey; Orman Genel Müdürlüğümüzün Ülkemizin yüz akı olan kurumları arasında kurumsal kimliğe ve disiplinli bir yapıya sahip bir kurum olduğunu, Kurumumuzun bugünlere gelmesini sağlayan geçmişte görev yapmış meslektaşlarımıza teşekkür ettiğini, halen görev yapan bizlerinde bu çitayı her zaman yükseltmeye çalışmamız gerektiğini dile getirerek, ormancılık faaliyetlerimizde iyi bir noktada olduğumuzu, ormancılık faaliyetlerimizi daha iyiye ve daha ileriye taşımalarını” ifade etti. Müdür Karacabey, Yürütülen Ormancılık Faaliyetleri hakkında Orman Bölge Müdürlerinden bilgi aldı. Orman Bölge Müdürlüklerinin yıl sonuna kadar programlarını tamamlamasını ve ormancılık faaliyetlerinin titizlikle yürütülmesini istedi.

Videokonferans toplantısında Bölge Müdürü Kemal Kayıran, Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü olarak 2023 yılı programlarının gerçekleştirileceğini ve hedeflere ulaşılacağını herhangi bir aksaklık olmayacağını dile getirdi. (Haber Merkezi)