Edremit Kaymakamı Turgay Ünsal, mahalle ziyaretleri kapsamında; Bostancı Mahallesini ziyaret ederek, Mahalle Muhtarı Ahmet Demir’den bilgiler aldı.

        Bostancı Mahallesi ziyaretinde köy konağını gezen Kaymakam Ünsal, mahalle kahvehanesinde vatandaşlarla bir araya geldi.  Vatandaşların istek, öneri ve şikâyetlerini dinleyen Kaymakam Ünsal, Salı günleri mahalle meydanında kurulan pazar yerini gezerek esnafla sohbet etti ve alış veriş yaptı. 

 

        Daha sonra Bostancı Mahallesi İlkokulunda takviye ders gören öğrencileri ziyaret eden Kaymakam Ünsal; “İlçemizde mahallelerimizin mevcut sorunlarını yerinde gözlemliyoruz. Mahallelerimizin eğitim, sağlık, kamu hizmetleri ve birçok konuda mevcut problemlerini zamanında ve yerinde çözmek adına yaptığımız ziyaretlerde mahalle muhtarlarımızdan, vatandaşlarımızdan ve esnaflarımızdan bilgiler alıyor ve gerekli talimatları veriyoruz" dedi.

 

        Mahalle ziyaretlerinde Kaymakam Ünsal’a İlçe Jandarma Komutanı Ömer Koç ve BASKİ Körfez Bölgesi Şube Müdürü Zülfü Beltekin eşlik etti.