Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Göynük beldesinde yapımı tamamlanma aşamasına gelen Göynük Ortaokulu ve Göynük İmam Hatip Ortaokulu bayramdan sonra açılıyor.

Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Göynük beldesinde yapımı tamamlanma aşamasına gelen Göynük Ortaokulu ve Göynük İmam Hatip Ortaokulu bayramdan sonra açılıyor.
Eski Dışişleri Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Kemer’de yapımı tamamlanmak üzere olan Göynük Ortaokulu ve Göynük İmam Hatip Ortaokulu’nda incelemelerde bulundu. Eğitimin önemine vurgu yapan Çavuşoğlu, çok güzel bir okulun Göynük’e kazandırıldığını ve bayram sonrasında da hizmete alınacağını söyledi. Çavuşoğlu, 'Yeni yapılan okulumuzun durumunu inceledik, baktık. Çok güzel bir okul olmuş. İnşallah son kontroller yapıldıktan sonra klimalar ve özellikle asansör güvenliği sağlanıp, testlerinin yapılmasının ardından bayramdan sonra inşallah Göynük Atatürk İlkokulu’nda misafir olarak okuyan ortaokul öğrencilerimiz buraya taşınmış olacak. Göynük’de bir yerde ikili eğitim vardı, onu da sonlandırmış olacağız. Ortaokul öğrencilerimiz de buraya taşınmış olacak. Çok güzel olmuş. Bahçesi de çok güzel. İnşallah daha da güzelleştireceğiz burayı. Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah buradan vatanımıza, Kemer’imize hayırlı evlatlar, hayırlı hizmetler yapacak çocuklarımız, kıymetli hocalarımızın gayretleri ile yetişecek' dedi.
Cumhur İttifakı Kemer Belediye Başkan Adayı Rahman Şeker de, yeni hizmete geçecek olan Göynük Ortaokulu ve Göynük İmam Hatip Ortaokulu’nun Kemer’e hayırlı olmasını dileyerek, okulun bayram sonu itibarıyla hizmete açılacak olmasının sevincini yaşadıklarını söyledi.
Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Semra Bekar ve beraberindekiler ile okulu gezen Çavuşoğlu’na Cumhur İttifakı Kemer Belediye Başkan Adayı Rahman Şeker ve ilçe başkanları ile vatandaşlar eşlik etti.