Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray, Altıeylül’ün hem merkez, hem kırsal mahallelerini fethetmeye devam ediyor.  Önceki akşam dokuz kırsal mahalle ziyareti yapan Eray, Bigatepe Mahallesi’nde bayraklarla karşılandı.

Aday gösterildiği andan itibaren Altıeylül’ün merkez ve kırsal mahallelerinde ziyaretlere başlayan Cumhur İttifakı adayı Mesut Eray, gün içinde merkez esnaf ve kurum ziyaretleri, akşam ise kırsal mahalle ziyaretleri yapmaya devam ediyor. Önceki akşam; Türkali, Taşpınar, Turnalar, Kirazpınar, Kılcılar, Çınarlıdere, Konakpınar, Bigatepe ve Karabeyler mahalle ziyaretleri yapan Eray, vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. Kırsal mahallelerde eksik kalan, ihtiyaç duyulan alanlara yenilikçi yaklaşım getireceğini ifade eden Eray, her mahallede ihtiyacı karşılayacak sosyal tesis yapacaklarını sözlerine ekledi.

Taşpınar Mahallesi’ne Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan sosyal tesiste vatandaşlarla buluşan Eray, tesis için masa sandalye talebini Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yasin Sagay’a iletti. Talebi geri çevirmeyen Sagay, Taşpınar Mahallesi sosyal tesisine masa ve sandalye sözü verdi.

Her mahallede vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılanan Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Eray, Bigatepe sakinleri tarafından büyük bir coşku ve bayraklarla karşılandı. Eray’a ziyaretlerde meclis üyeleri ve teşkilat üyeleri eşlik etti. (Osman Kızıl)