Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray, gençler için hayata geçireceği projeler hakkında bir açıklamada bulundu.

Seçim çalışmalarına hız kesmeden sahada vatandaşlarla beraber olmaya devam eden Cumhur İttifakı adayı Eray, geleceği emanet edeceğimiz gençlere güvendiğini ve onları donanımlı bir şekilde hayata hazırlayacağının alıntını çizerken, ‘Her alanda yetkin gençler, bu şehrin geleceğini şekillendirecek’ dedi.

Altıeylül Gençlik Etüt ve Spor Merkezi’nin, spor ve eğitimde öncü bir merkez olacağını söyleyen Eray, “Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin her alanda yetkin ve başarılı olmalarının önünü açacağız. Açık ve kapalı aktivite alanları ile gençlerimizin fiziksel aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri bir ortam sunacağız.  Ayrıca, gençlik merkezi bünyesinde bulunacak sanat atölyeleri ile, gençlerimiz yeteneklerini keşfedecek ve sanatsal becerilerini geliştirmeleri için önemli fırsatlar sunacağız. Gençlerimizin eğitimlerine odaklanmalarını sağlayacak ve akademik başarılarını destekleyecek bu merkezlerimizde teknolojiye ilgi duyan gençlerimizi de unutmadık; bu merkezde onlar için de E-Spor alanları ile interaktif ve rekabetçi ortamlar da sağlayacağız. Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz bu konuda bizlere öncülük edecek. Türkiye için örnek olan Dijital Gençlik Merkezi DGM’ ni biz de örnek alacağız. Kısacası, gençler isteyecek, biz yapacağız.” Dedi.   

(Murat Yılmaz)