Kırsal mahalle ziyaretlerine aralıksız devam eden Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray, Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı olduğu dönemde Altıeylül Gelişim Merkezi ALGEM ‘in kurucusu olduğunun altını çizdi.

Akarsu ve Ayşebacı kırsal mahallesinde vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılanan Cumhur İttifakı adayı Mesut Eray, 2014 yılında Altıeylül Belediyesi kurucu meclis üyesi ve kurucu belediye başkan yardımcısı olduğunu ifade ederken, sosyal belediyecilik anlamında birçok projeye imza attıklarını söyledi. Eray, “Altıeylül Belediye Başkan yardımcısı olduğum dönemde ilçemiz için üç önemli proje hazırlamıştık. Bu projelerle dönemin belediye başkanına ödül kazandırmıştık. Bunların başında ALGEM geliyor. Altıeylül’ün sosyal yardım hizmetleri, 2015 yılında hizmetine sunduğumuz ALGEM vasıtasıyla devam ediyor. Kurucusu olduğum ALGEM projesini daha da büyüterek, kapsamını genişleterek, geliştirerek siz vatandaşlarımızın faydasına sunacağız. Yarım kalan projeleri de tamamlayacağız. Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’ın da destekleriyle, kırsal mahallelerin daha müreffeh yaşam koşullarına ulaşması için, çok daha iyi bir Altıeylül için göreve talibim.” Dedi.

Kırsal mahalle ziyaretlerinde Cumhur İttifakı adayı Mesut Eray’a, Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, AK Parti İlçe Başkanı Erdinç Alcan, meclis üye adayları ve teşkilat mensupları eşlik etti.

(Murat Yılmaz)