Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray, Küçük Sanayi esnafını ziyaret ederek, esnafın talep ve önerilerini dinledi. Eray daha sonra Karakaya, Kürse ve Gökçeören’de vatandaşlarla buluştu.

Cumhur İttifakı’nın Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray vatandaşlar ve esnaf ile bir araya gelmeye devam ediyor. Seçim çalışmalarına Küçük Sanayi Sitesi 1. Kapı’dan başlayan Eray, burada esnaf ve çalışanlar ile bir araya geldi. Vatandaşların büyük ilgisi ile karşılanan Eray, “Hem esnafımız hem sanayicilerimiz, hem de ilçe sakinlerimiz için var gücümüzle çalışacağız. İşyerlerine konuk olduğumuz tüm sanayici esnaflarımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum” dedi.

İSMAİL ÖZGÜN: “ALTIEYLÜL’DE ERAY, BÜYÜKŞEHİR’DE YILMAZ”

Cumhur İttifakı adayı Mesut Eray, Küçük Sanayi ziyareti ardından Karakaya, Kürse ve Gökçeören mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Eray’a Kürse Mahallesi ziyaretinde AK Parti Kurucusu, önceki dönem Balıkesir Milletvekili İsmail Özgün ile Balıkesir Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem eşlik etti.

Cumhur İttifakı’nın Altıeylül’deki adayının Mesut Eray olduğunu vurgulayan İsmail Özgün, “Cumhur İttifakı’nın Altıeylül’deki Belediye Başkan adayı Mesut Eray’dır. Büyükşehir’de de adayımız Yücel Yılmaz’dır. Mesut kardeşimizin 31 Mart’ta belediye başkanı seçilerek, ilçemize, ilimize ve ülkemize en iyi şekilde hizmet edeceğine inancımız tam.” diye konuştu.

Balıkesir Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem’de Mesut Eray’ın yanında olduklarını dile getirdi.

ERAY: “MUHTARLARIMIZIN TALEPLERİ ÖNCELİĞİMİZ OLACAK”

Ziyaretlerinde belediye yönetimi ile muhtarlar arasındaki öneme dikkat çeken Cumhur İttifakı’nın Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray, muhtarların demokrasinin temel taşı olduğuna vurgu yaptı. Eray; “Altıeylül’ün 94 mahallesinde, tüm muhtarlarımızla güzel projelere imza atacağız. Kimseyi ötekileştirmeden hizmetlerimizi en iyi şekilde sürdüreceğiz. Öncelikle Gerçek Belediyecilik anlayışıyla,  muhtarlarımızın talep, istek ve önerilerini yerine getireceğiz. Bunun yanında göreve başladığımız gibi önceki belediye döneminden kalan projeleri hızlı bir şekilde tamamlayarak, yeni projelerimiz ile kentimize değer katacağız. Belediyemizin hiçbir faaliyeti aksamadan, üstüne yenilerini koyarak yolumuza devam edeceğiz. Öncelikli gruplardan olan kadınlarımız, engellilerimiz, çocuklarımız ve yaşlılarımız için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.

Ziyaretlerde aile üyesi gibi karşılanan Eray ile vatandaşlar sık sık hatıra fotoğrafı çektirdi. Mesut Eray ziyaretlerinde Altıeylül’de kendisine, Büyükşehir Belediyesi’nde ise yine Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz’a destek istedi.

(Hüseyin Tülek)