Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Balıkesir ziyareti kapsamında kadınlarla bir araya gelip esnafla bir araya geldi. Genel Başkan Ali Babacan’ın esnaf ve halkla olan yakınlığı karşısında konuşan vatandaş tavırlarını çok babacan buldu.

BABACAN BALIKESİR’DEYDİ

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Balıkesir’i ziyaret etti. Bir dizi etkinlik kapsamında Balıkesir’e gelen Babacan, kadınlarla buluştu, esnaf ziyareti yaparak vatandaşların dertlerini dinledi.

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, dün çeşitli ziyaret ve açılışlar için Balıkesir’e geldi. Balıkesirliler Genel Başkan Babacan’a yoğun ilgi gösterdi. Cuma namazını tarihi Zağnos Paşa Camii’nde kılan Babacan, ardından Zağnos Paşa Meydanı’nda yer alan Çınaraltı kafede kadınlar buluşmasına katıldı. Balıkesirli kadınların sorunlarını dinleyen Babacan, partisinin iktidara gelmesi halinde kadınlara dönük yapacağı çalışmaları anlattı. Daha sonra esnaf ziyaretleri yapan Babacan, Balıkesir esnafına hayırlı işler dileyerek bol kazançlar temennisinde bulundu. Babacan, şehir turu sırasında sık sık vatandaşların olumlu tepkileriyle durdurulup bol bol fotoğraf çektirdi. Daha sonra parti otobüsüyle şehir turu atan Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, beraberinde İl Başkanı Kemal Aydemir ile birlikte akşam saatlerinde partisinin il başkanlığında düzenlediği basın toplantısıyla Türkiye ve Balıkesir gündemini değerlendirdi. Babacan, gece ise genç buluşması adı altında Balıkesirli gençler ile bir araya geldi.

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Balıkesir programı kapsamında bugün Sındırgı ilçesinde olacak ve partisinin ilçe hizmet binasının açılışını gerçekleştirecek.

HABER: UMUT SAYAN