CHP Altıeylül ilçe teşkilatı muhtarlarla bir araya geldi. Buluşmada muhtarlığın önemine dikkat çekerek muhtarların sorunları konuşuldu.

CHP Altıeylül ilçe teşkilatı, İlçe Başkanı Hakan Şehirli’nin öncülüğünde ilçedeki muhtarlarla kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltıya ayrıca CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı ile il yöneticileri, CHP Altıeylül İlçe yöneticileri ve Altıeylül Belediyesi CHP Meclis Üyeleri katıldı.
İlçe Başkanı Hakan Şehirli burada yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Altıeylül’ü “Derman Belediyeciliği” ile tanıştırmak istediklerini söyleyen Şehirli, kahvaltıya katılan tüm muhtarlara teşekkür etti.

Daha sonra konuşan İl Başkanı Serkan Sarı Balıkesir Büyükşehir Belediyesi BASKİ Genel Müdürlüğü tarafından alınan bir kararla yapılan su zamları ve bununla ilgili Balıkesir İdare Mahkemesine açtıkları Yürütmeyi Durdurma davası hakkında bilgi verdi. Ayrıca kendisine yöneltilen soruları cevaplandırdı.

Toplantının son bölümünde Altıeylül Belediyesi CHP meclis üyeleri Aytuğ Yarmaz, Burcu Özer, Taylan Benli, Fatih Barlin, Ayla Kaymaz, Bürhanettin Ağabeyoğlu ve Ayhan Öztürk görevli oldukları komisyonlarla ilgili yaptıkları çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundular.

HABER: ADEM KARANFİL