Saha çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, bu kez merkez ilçelerdeydi. Altıeylül ve Karesi’de programlar gerçekleştiren Canbey gittiği her yerde coşkuyla karşılandı.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Güne AK Parti Altıeylül İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek başlayan Canbey, İlçe Başkanı Ömer Munis ve teşkilat mensupları ile toplantı gerçekleştirdi.

Ardından Altıeylül Bayat Mahallesi’nde şehit ailesi ziyareti yapan Canbey, 2015 yılında Tunceli’de hain bir saldırı sonucu şehit düşen polis memuru Aydın Nazillioğlu’nun ailesiyle sohbet edip dertlerini dinledi.

Şehidin kabrini de ziyaret eden Milletvekili Mustafa Canbey, “2015 yılında Tunceli'de hain bir saldırı sonucu şehit düşen kahraman polis memurumuz Aydın Nazillioğlu'nun Altıeylül Bayat mahallesindeki babaevini ziyaret ettik. Yaşar amcamızın hayır duasını aldık. Şehit polisimiz Aydın kardeşimizin kabrini ziyaret ederek dualar ettik. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbim makamını âli eylesin. Şehitlerimizin emaneti kıymetli ailelerinin her daim yanlarında olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Canbey’e ziyaretlerinde AK Parti Altıeylül İlçe Başkanı Ömer Munis ve AK Parti Karesi İlçe Koordinatörü Mehmet Barış ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Ardından Karesi İlçesi’ne geçen Mustafa Canbey, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, AK Parti Karesi İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz

ve MHP Karesi İlçe Başkanı Burak Boduroğlu ile birlikte, Armutalan ve Kabakdere Mahallelerinde ziyaretler gerçekleştirdi.

Vatandaşlarla tek tek ilgilenen Canbey, mahallelerin sorularını dinledi.

Gördüğü ilgi ve sevgiden mumnun kaldığını ifade eden Canbey; “Bugün Altıeylül ve Karesi İlçelerimizde ziyaretler gerçekleştirdik. Vatandaşlarımıza ilgi ve teveccühleri için teşekkür ediyorum. Balıkesir’imizi aydınlık yarınlara taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. AK Parti olarak tam kadro sahadayız. Gece gündüz demeden çalışan tüm teşkilat mensuplarımıza emekleri için ayrıca teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde aziz milletimize hizmet için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.