Dr.

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, iftar programları kapsamında Okçu, Güveçci, Sofu, Enne ve Yoncalı Mahalleleri için düzenlenen iftar sofralarında hemşehrileriyle bir araya geldi.
Birlik, beraberlik, yardımlaşma ve paylaşma ayı olan Ramazan’da Kütahya Belediyesi tarafından hazırlanan etkinlikler, şehirde manevi bir ortamda yaşanıyor. Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık da hemşehrileriyle aynı sofrada buluşturmak için kurulan iftar sofralarında vatandaşlarla bir araya geliyor. Başkan Işık, iftar programları kapsamında Okçu, Güveçci, Sofu, Enne ve Yoncalı Mahallelerimizde kurulan iftar sofralarında hemşehrileriyle bir araya geldi.
Açılan oruçların ve edilen duaların kabul olmasını dileyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, tüm hemşehrilerinin Ramazan ayını tebrik ederek huzurla, sağlıkla ve afiyetle geçirme temennisinde bulundu. Ramazan ayının manevi huzurunda hemşehrileriyle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Başkan Işık, 'Katılımlarınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Allah tuttuğunuz oruçları, yaptığınız ibadetleri kabul eylesin. Hepinize belediyemiz adına saygı, sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum' dedi.