Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

KAYMAKAM ÜNSAL KURUM DENETİMLERİNE DEVAM EDİYOR

KAYMAKAM ÜNSAL KURUM DENETİMLERİNE DEVAM EDİYOR

Edremit Kaymakamı Turgay Ünsal, ilçemizde göreve geldiği günden beri vatandaşlara en iyi hizmeti sunabilmenin gayreti ve sorumluluğu içerisinde sahada denetimlerini sürdürüyor.
İlçemizde hizmet sunan emniyet ve jandarma birimlerinin çalışmalarını yakından takip eden ve denetimlerini sürdüren Kaymakam Ünsal, yetkililerden bilgiler alarak, gerekli uyarıları yapıyor.
Bu kapsamda Narlı ve Avcılar Jandarma Karakol Komutanlıklarını ziyaret ederek denetimlerini sürdüren Kaymakam Ünsal; “Güvenlik güçlerimiz, halkımızın huzur ve güvenliği için zaman mefhumu gözetmeksizin fedakârca çalışmaktadırlar. Bizler de ilçemizin huzurunun ve güveliğinin tesis edilmesinde önemli bir görev üstlenen Emniyet ve Jandarma birimlerimizi ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler alıyoruz. Amacımız, hem ilçemizin, hem de bölgemizin güvenliğini sağlamak. Halkımızın huzurunu temin etmektir” dedi.
Edremit’in huzurun ve kamu düzeninin devam ettirilmesi amacıyla denetim uygulamaların genişletilerek daha sık gerçekleştirileceğini ifade eden Kaymakam Ünsal, Devlet olarak vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini sunulabilmek amacıyla var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ