Esnafın oda aidatı ödemelerinde %30 indirim kazanacağı protokol; İş Bankası ile Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği arasında imzaladı. İndirimden İş Bankası ticari kredi kartı olan esnaflar yararlanabilecek.

ESNAFIN AİDAT ÖDEMELERİNDE

%30 AVANTAJ SAĞLAYAN İMZA

İş Bankası ile BESOB arasında imzalanan protokol ile esnaflar İş Bankası ticari kredi kartları ile oda aidat ödemelerinde %30 avantaj sağlayacak

Esnafa aidat ödemelerinde avantaj sağlayacak olan kampanya İş Bankası Balıkesir Şube Müdürü Mehmet Tozun ile BESOB Başkanı Fehmi Erdem tarafından imzalandı. Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyesi Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (BESOB) Başkanı Fehmi Erdem, yapılan protokol ile esnafın kampanya süresi boyunca bin lira avantaj sağlayacağını ifade ederek “Esnafımız oda aidatlarını yıl sonuna kadar İş Bankası ticari kartları ile yaptıklarında %30 indirim kazanacaklar. Kampanya süresi boyunca ise en fazla 1.000 TL indirim kazanacaklardır. Esnaf ve sanatkârımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

İş Bankası Balıkesir Şube Müdürü Mehmet Tozun ise kampanya hakkında şu bilgileri verdi:

“2 Mayıs - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında İş Bankası ticari kredi kartları ile Bankamız Üye İş yeri sahibi Esnaf ve Sanatkarlar Odalarına yapacağınız 1.000 TL veya üzeri ödemelerinizde işlem anında %30 indirim ayrıcalığı sunuyoruz. Kampanyaya dâhil olan kartlar: Ticari Kredi Kartları (İş Bankası Vergi Kart, Maximum Business Aidatsız kartlar, Tacir Olmayan Tüzel Kişilerin Kredi Kartları, KGF Nefes Kredisi ve Turizm Destek Kredisi kapsamında tahsis edilen Ticari Kredi Kartları, Maximum Business+ ve Bayi Kartlar kampanyaya dahil değildir.)  Kampanyaya dahil olan işlemlerimiz, bankamız üye iş yeri sahibi Esnaf ve Sanatkarlar Odalarına yapılan ödemelerdir. Bankamız POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. Kampanya kapsamında Bankamız üye iş yeri sahibi Esnaf ve Sanatkarlar Odalarına yapılan 1.000 TL veya üzeri ödemelerde %30 indirim kazanılacaktır. Bir müşteri işlem başına en fazla 500 TL, kampanya süresi boyunca ise en fazla 1.000 TL indirim kazanabilir.”

PROTOKOL HARİCİ

KAMPANYALARDA MEVCUT

İş Bankası Balıkesir Şube Müdürü Mehmet Tozun, “Ayrıca; imzaladığımız protokol haricinde, bankamızdan ilk kez ticari kredi kartı alacak müşterilerimize; 500.000-TL'ye kadar limit ve ilk hesap kesiminde 100.000-TL alışveriş yapılması durumunda 3.000-TL tutarında hediye maxipuan, esnaf odaları ödemelerinde %30 indirim ve 2,29 komisyon oranları ile başlayan pos kampanyamızda bulunmaktadır” diye konuştu.

İş Bankası Balıkesir Şube Müdürü Mehmet Tozun ile BESOB Başkanı Fehmi Erdem tarafından imzalanan protokole; Ticari Bölge Yetkilisi Adnan Özkaya ve BESOB Genel Sekreteri Hüseyin Saran da katıldı.

Haber: Sena IŞIK