Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

Gün boyu uçurtmalar uçurdular, ip atladılar

Gün boyu uçurtmalar  uçurdular, ip atladılar

Kızılay Balıkesir Şubesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, geçtiğimiz 22 Nisan 2019 Pazartesi günü, bir dizi etkinlik düzenleyerek çocukların sevincine ortak oldu. Etkinliğe, Balıkesir Kızılay Şube Başkanı Avukat Şükrü Güneş, Şube Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Çabuk, Genç Kızılay Derneği Başkanı Müfide Kadıoğlu, Ali Hikmet Paşa İlkokulu Müdürü Mehmet Günaydın, çok sayıda okul öğrencisi ve velileri katıldı.

Ali Hikmet Paşa İlkokulu 1. ,2. ve 3. sınıf öğrencilerinden oluşan çocuklar, Balıkesir Genç Kızılay Derneği’nin düzenlediği etkinliklerde doyasıya eğlendiler. Karesi Şehitlik Parkı’nda düzenlenen  şenlikte, çocuklar, gün boyu uçurtma uçurdular, şişme oyuncaklarda oynadılar, ip atladılar ve dağıtılan pilav ayran ile karınlarını doyurdular.

Balıkesir Genç Kızılay Derneği Başkanı Müfide Kadıoğlu;  “Düzenlenen etkinlik ile çocuklarımızın sevincine ortak olmak ve katkıda bulunmayı amaçladık. Onların yüzünde bir gülümseme ve sevinç oluşturabildiysek ne mutlu bize. Bundan sonra böyle etkinlikler ile sesimizi duyurmaya ve kuruluş amaçlarımız doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz. Başta Balıkesir Kızılay Şube  Başkanımız Şükrü Güneş ve Yönetim Kurulu Üyelerine verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ali Hikmet Paşa İlkokulu Öğrenci ve velileri yapılan şenlik ve etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Balıkesir Kızılay Şube yetkililerine teşekkür etti.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete