Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

GMKA Çanakkale’de Toplandı

GMKA Çanakkale’de Toplandı
Reklam

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) Yönetim Kurulu Şubat Ayı Toplantısı yapıldı.
Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın (GMKA) en üst karar merci olan Yönetim Kurulu’nun olağan toplantısı Çanakkale’de yapıldı.
Toplantının açılışında Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, yaptığı konuşmada; ev sahibi sıfatıyla GMKA Yönetim Kurulu Üyelerini Çanakkale’de misafir etmekten mutluluk duyduğunu ifade ederek, toplantının bölge illeri için hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.
DÖNEM İÇİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK PROJELER
Dönem içinde gerçekleştirilen çalışmalara değinen Dönem Başkanı Vali Ersin Yazıcı ise, “Bugün bölgemizin, Yönetim Kurulumuzun ve Ajansın gündeminde bulunan konulara ilişkin değerlendirmeler yapılacaktır. Bu kapsamda, uygulanmakta olan doğrudan faaliyet desteği, teknik destek programı, güdümlü projelerimiz ile diğer mali destek programlarının uygulama süreçleri gözden geçirilecektir.“dedi.
Vali Yazıcı’nın konuşmalarının ardından toplantı gündeminde bulunan diğer konular görüşülerek karara bağlandı.
Çanakkale’nin Ayvacık ilçesi Küçükkuyu beldesinde yapılan toplantıya; GMKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Vali Ersin Yazıcı, GMKA Yönetim Kurulu Başkan Vekili Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Sadık Göğüsgeren, Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Selçuk Semizoğlu ve GMKA Genel Sekreter Vekili Abdullah Güç ile Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ