Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

EY ÜLKEMİN VE DÜNYANIN İNSANLARI UYANIN !..

İsmail Beşiktepe

İsmail Beşiktepe

18 Mart 1915 Çanakkale Savaşları
GERÇEKTE NEDİR ?
Herkes dünya tarihi ve insanlık antik kayıtlarını iyi incelesin : Türk ismi: Hz. Nuh A.S’in ilahi vahiy yoluyla eşi görülmemiş tufanların olacağı bunun için insanlığın tekrar kurtuluş mayası, insan evrimin devamı olması için sana inanalar ile inananlar için bir kurtuluş gemisi inşa et onları o gemiye al!.. İlahi emri gereğince Hz. Nuh A.S Hz. Nuh’un gemisini inşa eder; ona tam inanları ve bazı hayvanları ve tohumları da yiyecekleriyle birlikte alır. Tarihin kaydetmediği yıllarca Nuh tufanı olur. Bır Cuma gecesi saat 02 sıralarında nuh tufanı sona erer!. Cuma gecesinin imsakında da Hz. Nuh A.S.’in ikinci oğlundan bir Türk hanımı olan gelininden bir erkek torunu dünyaya gelir. Hz. Nuh A.S yeni doğan torununu kucağına çıplak alır güverteye çıkarır. Son nuh tufanı rahmet yağmurlarında torununu çelikleme tabir edilen yıkamasını yapar, kucağında!.. Hem gelininin hem oğlunun hem de kendisinin müşterek niyet ismi olarak: dualarla ! ( ey Allah C.C.’ın ilahi lutuflarınla lütfederek: tüm dünyayı tüm Allah C.C. tanımayan- Allah’lık taslayan Firavun ve Firavunvari zalimlerinden-lut kavmi Allah tekliğini kabul etmeyen pisliklerinden tufan ve rahmet yağmurlarınla temizledin. Bu sabahın seher vakitlerinde bir torunumu da lutfedip sağ salim sıhhatli halefetullahın olarak dünyaya getirdin. Bunun ismini müşterek isteklerimiz olarak (Turk) koyuyoruz. İlahi tek Allah’ımız olarak senin ilahi hakk ordusu mensubu manasında bu torunum- ben ve gemideki tüm insanlar senin ilahi ordunun mensupları olarak Turk’uz. Bu ilahi hakkın ordusu mensubiyeti
Olanların zürriyetlerini kıyamete kadar kurutmadan çoğalsınlar dünyanın dört bir yanına dağılarak ilahi cihan= dünya devletlerini kurarak senin ilahi hakk- adalet-eşitlik-halefetullah insanlık davasına, halklara hizmet hakka hizmet anlamında tam hizmet etsinler) Peygamber duasını yapar.
Bakın Bu TURK Kelimesi Daha Sonra TÜRK Olarak Telafuz Edilmiştir. Bakın Dünyanın; Japonyasından- Asya Kıtasından –Orta Asya-Ortadoğuda-Avrupada Afrikada Amerikan Kıtalarında Avusturalyasında TURK =TÜRK LER ALLAH CC ORDUSU MENSUBİYETLİĞİ ŞUURU İLE çok çabuk O Kıtalardaki Yerlere İntibak Ederler . Ticarette-ziraatte- sanayide –siyasette-teknolojilerde-ilim ve bilimde çok çabuk intibak ederek her sahada hakimiyet kurmuşlardır. Kurmakta devam etmektedirler.
Bunun neticesi olarak da: dünya da 5000 yılda 19 büyük devlet kurarak bunların her birinin en kısa ömrü 200 yıllık ile 657+100=757 yıllık birinci cihan devleti olan Türk Osmanlı Cumhuriyeti’ni bu Turk=Türk Allah ordusu mensubiyetleri sayesinde kurulmuştur. Türkiye Cumhuriyeti devleti olarak devam etmektedir. Böyle bir maziye dünyanın başka millet mensubiyetlerine Allah C.C. nasip etmemiştir. Eğer dünyada 2 ci bir cihan dünya devleti kurulacaksa yine bu Hazreti Nuh A.S ilahi Peygamber duasına mazhar olan ben Turk=Türk’üm = Allah C.C. ilahi hakk-adalet-eşitlik-insanlık halefetullah, davalarıyla, halklara hizmeti hakk’a hizmet anlamında kabul ederek tam hizmet eden ve edecek olanlara, inşallah nasip edecektir.
Çanakkale, devamında Türk İstiklal Savaşları:
Dünya; 657 yıl 3 kıtaya 650 milyon km2 ye hakim olarak ( bu alan içinde iki kabileye kendi aralarında kavga ve savaşlarına müsaade etmeden hakk ve adalet sistemli 1. Cihan devleti olan Türk Osmanlı devletini parçalama için) siyonist ve bunların kölelerinin başlatıp organize ettikleri ; insanlık dışı 1.ci dünya savaşına son veren Türk Osmanlı İslam mücadelesinin destanlaşarak siyonistlerin parçalama zihniyetlerinin denizlerde karalarda meydan savaşlarıyla 18 Mart 1915 de Çanakkale’de, devamında türk istiklal savaşlarıyla diz çöktürüldüğü ; Çanakkale’de 5.5 ayda 275.000 nin üzerinde şehitleri ve onun iki misli gazileriyle !.. Onun devamı olan Türk İstiklal meydan savaşlarıyla’da 68.000 şehidin üzerinde şehitler ve bunun iki mislinden fazla gazileriyle Allah C.C ordusu mensubiyeti ruhu ile mücadele eden Turk=Türklerin mağlup edilemiyeceğinin ispatıdır. Bugün kurulan Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Allah ordusu mensuplarının er geç ikinci Turk= Türk cihan devletini kurmaya muktedir olacağını tarih yazarak kaydedecektir. Zira Siyonizim; ve onların ekonomik siyasi köleleri : Türk Osmanlı İmparatorluğunu parçalamaya ve yıkmaya çalıştılar da yerine ne koydular.
Dünya İnsanlığının Hammadde Kaynaklarını – Yaşam Haklarını Geleceklerini Gasp Eden Haramzade Devletler İle 2 Ci Dünya Savaşı – Devam Eden Bölge Ve Devletler Arası-Kabileler Arası Savaşlarıyla Kan-Gözyaşı-Izdırap 2 Milyar Aç Yatan 1 Milyar İnsanı Sağlıklı Su İçemeyen Haramzade Bir Dünya Düzeniyle Bir Korona Virüsü Karşısında Diz Çökerek Halklarına Deva Olamayan Haramzade Gangasterlerden Medet Uman Zavallıların- Zalimlerin Hakimiyeti Altında Halkların-İnsanlığın Çeşitli Ezilmeler Altında İnim İnim İnleyen Bir Dünya Düzenindeki Beceriksiz Siyasetçileri Köle Olarak Kullanmalar.
Bu mudur hakk-adalet-eşitlik-insanca insanlık-halefetullah olan insanlık anlayışı . Bu anlayış dünyayı ve dünya insanlığını haramzadelik saltanatlarını devam ettirmek için tasavvur ötesi kaoslara sürüklemektedirler. Uyanın ey dünya insanlığı uyanın ve uyandırın birlik olun!.
VESSELAM

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete