Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

EY AMERİKA

Mustafa Koçal

Mustafa Koçal

Sizden ne dost olur! Ne de müttefik olur! Siz tarihte olanları dahi inkâr edersiniz. Siz menfaat düşkünü bir ülkesiniz. Kore savaşını dahi unuttunuz. Kore savaşında Türk askerinin sizin bölüğünüzü nasıl kurtardığını dahi hatırlamazsınız. Suriye’ye bizi soktunuz orada dahi kalleşlik yaptınız. Bizi bölmeye parçalamaya çalışan terör örgütlerine devamlı yardım ettiniz. Hala yardım etmektesiniz. Asala örgütü Türkiye’nin elçilerini diplomatlarını şehit ederken gıkınız bile çıkmadı. İşiniz İsrail’i korumak olduğunu bilmediğimizi zannetmeyin. Kürt devletini kurdurulup İsrail’e jandarmalık yaptırmaktır, bütün çabalarınız. Fakat bu emelinize ulaşmayacaksınız. Biz bir ölürüz bin doğarız. Biz Türk milletiyiz. Sizin topunuz, tüfeğiniz ve paranız varsa? Bizim mangal gibi yüreğimiz ve imanımız var. Sizin gibi kefereler’e pabuç bırakmayız. Kızıl derililere ne kadar zulüm ettiğinizi dünya biliyor. Yanış bilmiyorsam Atom bombasını Japonya ilk kullanan Amerika. Suriye de Amerika var. O kadar kişinin katılı Amerika’dır.  Irak’ta Amerika var. Nerede bir vahşet varsa orada Amerika vardır. Kendi ülkenizde zencilere yapılanlar meydanda. Şimdi Amerika kalkmış, soy kırımdan bahsediyor. Esas soy kırım uygulayan Amerika’dır. Şimdiye kadar bu Ermeni soy kırımını tanımadınız da? Şimdi neden Tanıdınız? Diye sormak gerekir. Bütün mesele menfaat meselesidir. Bu füze meselesinden başka bir şey değildir. Türkiye’nin Rusya dan S- 400 füzelerinin alınmasını hazmedemiyorlar. Füzeleri Rusya yerine Amerika dan alsaydık! Hiç sorun olmayacaktır. Bu süper devletler sırtına binmeyeceği eşeğin önüne ot atmazlar. Türkiye bu soy kırım meselesinden zarar görmez. Zarar görecek olan Amerika’dır.  Türkiye Cumhuriyeti devleti Amerika’nın bu hareketine karşılık olarak. Amerika ya yaptırım uygularsa. Zararlı çıkan Amerika olacaktır. Nedir bu yaptırımlar? 1- Kürecik radar üssünün kapatılması. 2- Bütün üslerdeki uçakların ve askeri personelin göndermesi. 3- Bütün üslerin Amerika uçaklarına kapatılmasıdır. İncirlik hava üssü NATO üssü olduğu için burayı kapatamayız.

Rahmetli Süleyman Demirel de aynisini yapmıştır. Çünkü NATO üyesi olduğumuz için. İncirlik hava üssünü kapatırsak NATO ülkeleri ile de aramız açılmış olur. Kürecik radar üssünün yapılmasını Amerika istedi. Bu radar üssüne o zaman itiraz edildi. Amerika’nın radar üssü olmayacak. NATO’nun olacağını iktidar söyledi. Hatta komutanı Türk subayı olacak denildi. Böylelikle bu radar üssü yapıldı. Amerika’nın radar üssü olduğu yapıldıktan sonra ortaya çıktı. Çünkü Amerika’nın subayı radar üssünün komutanı oldu. Bu konuda iktidar millete yanlış bilgi verdi. Bu radar üssü Amerika için çok önemlidir. Çünkü bu radar üssü ile bütün orta doğuyu kontrol ediyor. Hangi uçak ne zaman kalktı. Nereye indi. Hangi güzergâhı takip etti. Hepsini kontrol altında tutuyorlar. Bilhassa İsrail için önemlidir. Kürecik radar üssü Amerika için çok önemlidir. Çünkü orta doğuda olan her türlü hareketlenmeden haberdar oluyorlar. Amerika ya verilecek en önemli cevap. Kürecik radar üssünün kapatılması. Ve bütün hava üslerinin Amerika uçaklarına kapatılması olacaktır. Saygılarımla.

Türküm, doğruyum, çalışkanım, ilkem; küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak, yurdumu, milletimi, özümden çok sevmektir. Ülküm; yükselmek ileri gitmektir. Ey büyük Atatürk! Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe, durmadan yürüyeceğime ant içerim. Varlığım Türk varlığına armağan olsun.

Türkiye laiktir, laik kalacaktır. Ne mutlu Atatürkçüyüm diyenlere! Ne mutlu cumhuriyetçiyim diyenlere! Ne mutlu Türk milliyetçisiyim diyenlere! Ne mutlu Varlığım Türk varlığına armağan olsun diyenlere! Ne mutlu demokratım diyenlere!

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
YAZARIN SON YAZILARI
BU NASIL BİR TAM KAPANMA - 11 Mayıs 2021
EY AMERİKA - 30 Nisan 2021
REFERANDUM YAPILDI - 26 Nisan 2021
PATATES SOĞAN - 24 Nisan 2021
SALGIN ÖNLENEMİYOR - 23 Nisan 2021
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete