Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

ERMENİSTAN TERÖRİST BİR DEVLETTİR

Mustafa Koçal

Mustafa Koçal

ASALA kimin terör örgütü idi? Ermenistan’ın değil miydi?  Azerbaycan’a hiçbir sebep yokken saldıran Ermenistan değil mi?

Savaşın bazı kaideleri vardır. Savaşta siviller hedef alınmaz. Hastaneler, ibadethaneler hedef alınmaz. Okullar hedef alınmaz. Ermenistan savaş kurallarını ihlal etmektedir. Ermenistan’a destek verenler neden Ermenistan’ı ikaz etmiyorsunuz?

Savaşta gece sivilleri hedef alarak füze atmak var mı? Ermenistan’ın yaptığını ancak terör ruhu taşıyanlar yapar. Terör ruhlu olanlar ancak böyle davranır. Çocuk, kadın, erkek, yaşlı, genç onlar için hiç önemli değildir. Savaş suçu işleyen Ermenistan’ı hiçbir devlet ikaz etmiyor. Bırakın sivillere saldırıyı, vicdansızlar sivillere saldırma neticesinde hayatlarını kaybeden Azerbaycanlı vatandaşların cenazelerinin defin işlemini yaparlarken mezarlığa bile füze atıyorlar. Mezarlığı bombalamak diye bir olaya ilk defa şahit oluyorum! Bunu ancak terör ruhu taşıyan kişiler yapar. Çünkü teröristin görevi yalnız öldürmektir. Ermenistan yönetimi de ayni ASALA ruhuna sahip terörist bir devlettir. Ermenistan sivillere saldırıyor. Azerbaycan savaş kurallarına uyarak askeri birlikleri hedef alıyor. Ve Ermenilerin kontrolünde olan yerleri birer birer geri alıyor, yiğitçe savaşıyorlar. Ermeni askerleri mevzilerini terk edip kaçıyorlar.

Kalleşlikle bir yere varılamaz. Savaş er meydanında kazanılır. Azerbaycan Allah’ın izniyle bu mücadeleden muzaffer olarak çıkacaktır. Nerede o bizdeki “hepimiz Ermeni’yiz” diyenler. “Ermeni katliamı için özür dilemeye hazırız” diyenler. Hadi çıkın meydana, Ermenistan’ın yaptığından sizde mi utanmıyorsunuz?  Artık Ermenistan’ın bir terör devleti olduğu tescillenmiştir. Şu yaptıklarını ancak terör ruhu taşıyanlar yapar. Çünkü teröristin tek bir hedefi vardır. O da öldürmektir. Öldürmek onların ruhuna işlemiştir. Eğitimleri ona göre yaptırılmıştır. Önce dağda hayvanlar üzerinde deneme yaptırırlar. İnsanlara saldırırken ilaç içirirler. Onlarda insanlık diye bir şey kalmamıştır. Ermenistan’da da ayni teröristler gibi insanlık dahi kalmamıştır. Zaten birazcık insanlık olsaydı mezarlıkta defin işlemi yapılırken füzeyi mezarlığa atmazlardı. Çünkü mezarlıklar insanların sevdikleri ile doludur. Mezarlıklar insanların ruhani olarak değer verdikleri yerlerdir. Bu olayı ancak terörist ruhu taşıyanlar yapar. İşte dünyada bunu yapabilecek tek devlette terörist ruhu taşıyan Ermenistan’dır.

Azerbaycan emin adımlarla zafere doğru ilerliyor. Allah Azerbaycan ordusuna güç kuvvet versin. Onları her türlü kazadan beladan korusun. Bu topraklarını koruma yolunda Allah yardımcıları olsun. Bir Ermeni askeri ailesine mesaj atmış, “Her gün 50 km. geriliyoruz. Böyle giderse 4-5 gün içerisinde evde olurum” demiş. Zaten mevzileri terk etmeye başladılar. Ermeni ordusu bana kalırsa kıspete vurmuş. Onun için sivilleri hedef alıyorlar. Azerbaycan’ı belki böyle durdurabiliriz diye hareket ediyorlar. Azerbaycan kararlı olarak savaş meydanında emin adımlarla yürüyor. Allah yardımcıları olsun. Vur Azerbaycan, dayan, yakında teslim bayrağını çekecekler. Saygılarımla.

Türkiye laiktir, laik kalacaktır. Ne mutlu Atatürkçüyüm diyenlere! Ne mutlu cumhuriyetçiyim diyenlere! Ne mutlu Türk milliyetçisiyim diyenlere! Ne mutlu varlığım Türk varlığına armağan olsun diyenlere! Ne mutlu demokratım diyenlere! NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ