Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

Erdek Yasta, “Emin Can Hayata Veda Etti”

Erdek Yasta, “Emin Can Hayata Veda Etti”
Reklam

Erdek’te Spor camiasının yakından tanıdığı ve Eski Erdek Belediye Meclis Üyesi Emin Can, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Erdek’in tanınan simalarından Emin Can, geçirdiği kalp krizi sonucu 60 yaşında hayata veda etti. Eski Erdek Belediye Meclis Üyelerinden olan ve Mevcut Erdekspor yönetiminde de bulunan Emin Can için Erdek Belediyesi önünde düzenlenen tören düzenlendi.

Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, tören esnasında yaptığı duygu yüklü konuşmada şunları söylerdi, “1989 – 1994 yılların da Erdek Belediye meclis üyeliği ve belediye başkan vekilliği yapan Emin Can, Erdek adına hayalleri olan ve bize fikir veren biriydi. Ayrıca çok iyi bir Fenerbahçeliydi. Erdek’te ilk büyük takımın derneğini onun çabaları ile kurduk. Sporu çok seven bir kardeşimizdi. Erdekspor’da da her dönem de çeşitli çalışmalarda bulundu.  Şu anda da Erdekspor’un yönetim kurulundaydı.

Fenerbahçe yönetim kurulunu, buraya getirmişti.  Ve tavşanlı adanın Fenerbahçe’ye verilmesi ile ilgili görüşmüştük. Görüşmemize ön ayak olmuştu. Biraz Erdek olarak muhafazakâr davrandım, biraz da Fenerbahçeli olmamdan dolayı tepki alırım diye düşündüm. Ve en önemli hatalarımdan birini onu dinlemeyerek orda yaptım.  Keşke onu dinleseydim. Adayı Fenerbahçe’ye verseydim. Şimdi Erdek’in çevresi değişmiş olabilirdi. Çünkü Aziz Yıldırım çok ciddi yatırım yapacaktı.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ