Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

Dünya bu belgeseli konuşuyor! 7 dakikalık belgesel kirli çamaşırları ortaya serdi!

Dünya bu belgeseli konuşuyor! 7 dakikalık belgesel kirli çamaşırları ortaya serdi!

Gelen son dakika haberine göre, dünya ortaya çıkan bir belgesele kilitlendi. Dün ortaya çıkan FBI raporunun ardından bugün de Hubei‘deki izbe ve karanlık mağaralarda çekilmiş olan 7 dakikalık belgesel, yeni tartışmaların fitilini ateşledi. Çinli bir virüs araştırmacısının Hubei’deki gizemli mağaralarda vahşi yarasalar yakaladığını gösteren belgesel, corona virüsünün Wuhan‘daki Çin Bilim İletişim Merkezi’nde doğmuş olabileceğini gözler önüne serdi. İşte dünyada 47 bin 300’den fazla insanı öldüren ve 938 bin civarında insana bulaşan corona virüsüne dair son dakika gelişmeleri…

Dün gün yüzüne çıkan FBI raporu sayesinde, corona virüsü ortaya çıkmadan tam bir yıl önce, ABD’de bir havaalanında SARS ve MERS virüslerinin yanı sıra ölümcül E Coli virüsünün de bulunduğu bavuluyla Çinli bir bilim adamı yakalandığı ortaya çıkmıştı.

Dünya bugün ise ortaya çıkan bir belgesele kilitlendi… Çinli bir virüs araştırmacısının Hubei’deki gizemli mağaralarda vahşi yarasalar yakaladığını gösteren belgesel, corona virüsünün Wuhan’daki Çin Bilim İletişim Merkezi’nde doğmuş olabileceği komplo teorisini körükledi.

Film, onlarca mağarayı ziyaret eden merkezin araştırmacısı Tian’ı takip ediyor. Ortaya çıkan bu belgesel, corona virüsünün kökeni hakkında yeni bir spekülasyon başlattı.

Kimi kesimler, viroloğu ‘yarasaların doğal ortamlarına girmekle’ suçladı. Bunun yanı sıra virüsün Wuhan’daki başka bir laboratuvarda yaratılmış olabileceğini veya ABD’nin elinden çıkmış olduğunu düşünenler mevcut.

Uzmanlar ise, bu tür iddiaları ‘endişe ve panik yaratmakla’ suçlayarak reddediyor. İşte corona virüsüne ve dünya gümdemine bomba gibi oturan belgeselle ilgili tüm detaylar…

Çinli bir virologun dağlarda vahşi yarasalar yakaladığını gösteren bir belgesel, yeni bir komplo teorisini körüklemiş oldu. Buna göre yeni tip corona virüsü, Wuhan’ın hastalık kontrol merkezindeki araştırmalardan kaynaklanıyor.

 

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete