Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

DOKTOR KORONAVİRÜSE YAKALANDI

DOKTOR KORONAVİRÜSE YAKALANDI

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Yoğun Bakım Uzmanı Dr. Volkan Yarar’a  COVID-19 tanısı kondu. Dr. Yarar’ın tedavisi 9 Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde  sürüyor.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi’nde  görev yapan Dr. Volkan Yarar’a Nisan ayının sonlarında koronovirüs tanısı kondu. Koronavirüs testi pozitif çıkan genç doktorun tedavisi çalıştığı hastanede başladı.

Dr. Volkan Yarar,   9 Eylül Üniversitesi Hastanesi’ndeki  hocalarının çağrısıyla tedavisini sürdürmek için İzmir’e gitti. Plazma tedavisi uygulanan ancak sonuç alınmayan Yarar’ın  tedavisi, solunum sıkıntısı nedeniyle Yoğun Bakım’da sürüyor.  Dr. Yarar’ın biyokimyasal testlerinde ve kan değerlerinde düzelme görüldüğü ve durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

DR. ÇİMEN TABURCU EDİLDİ 

Öte yandan Atatürk Şehir Hastanesi’nde görev yapan, Tabip Odası Denetleme Kurulu üyesi Anestezi Uzmanı Dr. Mehmet Çimen de koronavirüs tanısıyla yaklaşık iki haftadır  hastanede tedavi görüyordu. Hastalığı atlatan Çimen bugün öğleden sonra taburcu edildi.
Balıkesir Tabip Odası Başkanı Dr. Şahin Cılız, ” Meslektaşımız Volkan Yarar’ın da Mehmet Çimen gibi iyileşip, bir an önce aramıza dönmesini umut ediyoruz” dedi. Coşkun YAMAN (balikesir24saat.com)

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ