Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

DEVA RÜZGARI BANDIRMA’DAN ESTİ

DEVA RÜZGARI BANDIRMA’DAN ESTİ

Deva Partisi Balıkesir İl teşkilatı, şehrimizin Marmara Denizi kıyısında bulunan ilçesi Bandırma’da temaslarda bulundular.

Ülke ekonomimizin lokomotifi sayılan kuruluşlara ev sahipliği yapan Bandırma ilçemiz dün DEVA Partili’lerin yoğun ziyaret programına tanıklık etti.  Balıkesir İl Başkanı Av. Kemal Aydemir, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Bandırma İlçe İstişare Sorumluları Ceylin Akbaştan Kılıç ile Halil Şen’den oluşan heyet, Bandırma’da  iş kadını kimliğiyle de tanınan İlçe Başkanı Dr. Ayşegül Özdemir tarafından karşılandı.

İlçe Parti binası ziyareti  sonrası Bandırma Ticaret Borsası’na geçerek Başkan Halit Sezgin ile görüşen heyet, burada Bandırma başta olmak üzere, ülkemizin içinde bulunduğu zor duruma dair fikir alışverişinde bulundular ve karşılıklı olarak çözüm önerilerini tartıştılar, gerekli notları aldılar.

Erdek İlçe Başkanı Murat Sever’in de heyete katılması sonrasında Tek Gıda İş Sendikasını ziyaret eden Deva Partililer, burada sendika başkanı Suat Karlıkaya tarafından ağırlandılar. Sendika ve sendikacılık üzerine yoğunlaşan sohbette, Deva Partisi’nin emek ve emek örgütlerine dair yaklaşımı net olarak paylaşıldı ve ortaya konuldu.

Akabinde Bandırma Ticaret Odası’na geçerek Başkan Mehmet Kılkışlı’yla bir araya gelen heyet, burada Başkan tarafından Bandırma ticaret erbabının içinde bulunduğu duruma dair bilgilendirme konuşmasını dinleyerek, çözüm önerilerini sıraladılar ve destek olmak adına ellerinden gelen ne varsa yapacaklarını söylediler.

Kimseyi ötekileştirmeden, ayrıştırmadan doğru bildiğimiz yolda devam edeceklerini ifade eden  heyetin, bu cümleyi ispatlarcasına önce Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’u, ardından CHP ile İYİ Parti Bandırma İlçe teşkilatlarını ziyaret etmesi ve bu ziyaretler sonrasında bir araya geldikleri esnafa bu durumdan bahsetmeleri vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

En başta özlemini duydukları siyasi tabloyu kendilerine sunmalarından dolayı, sonrasındaysa dertlerini, sorunlarını dinleyerek moral kaynağı olmalarından dolayı teşekkürlerle uğurlanan Deva Partisi Üyeleri; ‘’Biz salgın döneminde sahada sizlerin yanında, siyasi nezaketi elden bırakmadan yolumuza devam edeceğiz. Hep birlikte, iyiye, güzele, doğruya adalete DEVA’ya kavuşacağız.

Bunu korkmadan, bahanelere sığınmadan, hep birlikte BAŞARACAĞIZ.’’ açıklamasını yaptı. Ziyaret programlarını DEVA Partisi Bandırma İlçe Teşkilat Binasında sonlandıran heyet; burada ziyaretlerle ilgili olarak yaptıkları durum değerlendirme toplantısı sonrasında Balıkesir’e döndü.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete