Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

DEVA PARTİSİ BALIKESİR HEYETİ YALOVA ve ÇANAKKALE İL KONGRELERİNE KATILDI

DEVA PARTİSİ BALIKESİR HEYETİ YALOVA ve ÇANAKKALE İL KONGRELERİNE KATILDI

Deva Partisi Balıkesir İl Başkanı Av. Kemal Aydemir’le İl Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan beraberindeki heyet Deva Partisi Yalova ve Çanakkale 1. Olağan İl Kongre’lerine katılım sağladılar.
İlk olarak 23 Kasım 2020 Pazartesi günü gerçekleştirilen Yalova 1. Olağan İl Kongresine katılan ve Genel Başkan Ali Babacan ile Genel Merkez Yöneticileriyle bir araya gelen heyet, esnaf ve sivil toplum kuruluşları ziyaretinde bulundular.
Yalova’da büyük bir ilgiyle karşılanan Deva Partisi üyeleri; vatandaşların kendilerine sordukları her soruya içtenlikle cevap vererek, umut aşıladılar.
Genel Başkan Ali Babacan’ın hükümeti özellikle ekonomi ve dış politika konularında eleştiri yağmuruna tuttuğu açılış konuşmasından sonra geçilen oylamanın sonucunda, Deva Partisi Yalova İl Başkanı olarak Mehmet Demirhan seçildi.
Yalova İl Kongresinin ardından 25 Kasım 2020 Çarşamba günü gerçekleştirilen,
Çanakkale 1. Olağan İl Kongresine de katılım gösteren Başkan Av. Kemal Aydemir önderliğindeki
Deva Partisi Balıkesir İl Heyeti, Çanakkale’de ilk olarak Deva Partisi Çanakkale İl Başkanlık binasının açılış törenine katıldı. Burada Genel Başkan Ali Babacan ile bir araya gelen heyet, Genel Başkan ve Genel Merkez Yöneticilerini Edremit İlçe Kongresine katılmaya davet etti, sonrasında yapılan esnaf ziyaretlerine katılım gösterdi.
Ziyaretlerin sonrasında kongreye geçildi.
Kongre açılış konuşmasında; Başkanlık sisteminin ülkeyi uçurumun eşiğine getirdiğini ve tıkanıklığa götürdüğüne değinen Genel Başkan Babacan hükümetin ekonomi politikalarını da yerden yere vurdu.
Balıkesir İl Başkanı Av. Kemal Aydemir’in Divan Kurulu Üyeliğine seçildiği kongrede yapılan oylamanın sonucunda, Çanakkale Deva Partisi İl Başkanı Berkan Karaca oldu.
Daha sonra Deva Partisi’nin diğer üyeleriyle Lapseki’ye geçen heyet, Lapseki İlçe Binasının açılış töreninde hazır bulundu.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete