Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

DENİZDEN KARAYA BİLİM

DENİZDEN KARAYA BİLİM

Bandırma BİLSEM’in düzenlediği “Denizden karaya bilim” projesine Balıkesir TEMA İl Temsilciliği de  katkı sundu.

Erdek Yaman Otel’de 2-8 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen etkinliğe Karesi ve Gönen TEMA da katıldı.  Etkinlikte TEMA Vakfı İl temsilcisi Metin Kuter ve yönetim kurulu üyesi Mehtap Nur İndibi  “Toprak kirliliği ve su kirliliğinin nedenleri, boyutları ve ne yapmalıyız ” konulu sunumlarını yaptı.

TEMA yöneticileri sahilde çöp toplama etkinliğine katıldı. Gönen TEMA  İlçe Temsilciliği de  Gönen çayının ve Manyas gölünün kirliliğini gözler önüne serdi.

TEMA İL Temsilcisi Metin Kuter, “Etkinlikte öğrencilerin ilgileri ve katılımları çok hoştu. Öğrencilerimizi gönülden kutluyoruz. Rehber öğretmenler Melek hanımı, Funda hanımı ve diğer öğretmenleri emeklerinden dolayı kutluyoruz. Bizlere gösterdikleri yakın ilgiden dolayı da teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 

GÖNEN ÇAYI TEMİZ AKSIN

Balıkesir TEMA İl Temsilcisi Metin Kuter, yönetim kurulu üyeleri Nesrin Targıt Altınel ve Mehtap Nur İndibi ile Gönen TEMA’yi ziyaret etti.  Gönen çayının kirliliği yerinde gören TEMA yöneticileri, İmza kampanyasına da destek verdi. Ziyarette, çaydaki kirliliğe karşı çözüm yolları ve bu konuda vakıf olarak yapılması gerekenler konuşuldu.  Kuter, “Gönen TEMA’yi mücadelerinden dolayı kutlarız” dedi.

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ