Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

CUMHUR İTTİFAKI EDREMİT’TE KENETLENDİ..

CUMHUR İTTİFAKI EDREMİT’TE KENETLENDİ..
Reklam

Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç’ın etrafında toplanan AK Parti ve MHP Edremit İlçe Teşkilatları, birlik ve beraberlik kahvaltısında bir araya gelirken, seçim çalışmalarında kenetlenerek hareket edeceklerini duyurdu.

31 Mart 2019 günü gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın Edremit Belediye Başkan Adayı olarak belirlenen ve haftalardır çalışmalarını sürdüren Av. Tuncay Kılıç, AK Parti ve MHP Edremit İlçe Teşkilatları’nın birlik ve beraberlik kahvaltısında Cumhur İttifakına gönül verenlerle buluştu. AK Parti Edremit İlçe Teşkilatı Başkanı Hakan Duman, yönetim kurulu üyeleri, MHP Edremit İlçe Teşkilatı Başkanı Ahmet Kabaklı, yönetim kurulu üyeleri, Edremit Ülkü Ocakları Başkanı Saim Gürkan Çetin, her iki partinin de belediye meclis üyesi adayları ve çok sayıda partilinin katıldığı birlik ve beraberlik kahvaltısı organizasyonu, ‘Ağadayı’ isimli mekanda gerçekleştirildi. Tüm partililerin kaynaşmasına fırsat tanıyan organizasyonda hoş sohbetler edildi ve seçim çalışmalarına dair yol haritaları çizildi.

Tüm katılımcılara teşekkür eden Av. Tuncay Kılıç ve partililer, birliktelikten duydukları memnuniyetleri dile getirdi. Katılımcılara hitap eden MHP İlçe Başkan Kabaklı, “Çıktığımız bu yolda AK Parti ile birlikte daha da güçlenerek ilerliyoruz. Zafer bizlerin olacaktır. Buna inanıyorum” derken, AK Parti İlçe Başkanı Duman ise, “Allah yolumuzu açık etsin. Cumhur İttifakı Edremit’te gücünü gösteriyor ve seçimlerde de gösterecektir. Partililerimize, seçmenlerimize, Edremit halkına inanıyor, güveniyoruz. Allah’ın izni ile bu seçimlerin galibi Cumhur İttifak’ı olacaktır” diye konuştu.

Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç ise, alkışlar arasında yaptığı konuşmasında, tüm partililere teşekkür ederek, “Cumhur İttifakı Allah’ın izni ile seçimlerde başarısını gösterecektir. AK Parti ve MHP’li tüm katılımcılara bugün bizlerle oldukları için teşekkür ediyoruz. Biz büyük bir aileyiz. Gün geçtikçe de büyümeye devam ediyoruz. Hedefimiz bellidir. Allah yolumuzu açık etsin. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin galibi, Allah’ın izni ile, sizlerin de önemli katkılarıyla Cumhur İttifakı olacaktır. Bu inançla çıktığımız bu yolda ilerliyoruz. Daha gidilecek çok yol, sıkılacak çok el var. Durmak yok, yola devam” dedi.

Kalabalık heyet, kahvaltının ardından birliktelik göstergesi olarak basın mensuplarına toplu hatıra pozları verdi. Program, Akçay Barbaros Meydanı’nda devam ederek sonlandırıldı. Akçay’daki Sarıkız Heykeli önünde bir araya gelen AK Parti ve MHP’li Cumhur İttifakı destekçileri, kordon yürüyüşü gerçekleştirdi. Yürüyüşün ardından Av. Tuncay Kılıç ve partililer, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi. Vatandaşların Kılıç ile hatıra fotoğrafları çektirme mücadelesi dikkat çekti.

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
tanıtım filmi