Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

ÇÖZÜMÜN ADRESİ DEVA PARTİSİDİR

ÇÖZÜMÜN ADRESİ DEVA PARTİSİDİR

29 Aralık tarihinde Ankara’da Büyük Kongrelerini yapacak olan Deva Partisi’nin Balıkesir İl Başkanlığı çalışmalarını sürdürüyor.

Yaşanılan virüslü günlerde çalışkanlıklarıyla göz dolduran Deva Parti’li üyelere her an her yerde
bir çalışma yaparken, vatandaşlarla, esnaflarla sohbet ederken ya da bir ziyaret yaparlarken saha da rastlamak mümkün.

Saha çalışmalarını dair açıklamalarda bulunan Başkan Aydemir şunları söyledi;
Pandemi sürecinde ve vaka sayısının oldukça fazla olduğu bir dönemin içinde olduğumuzu biliyoruz ancak vatandaşın derdi çok büyük ve oldukça derin. Dertleri dinlemek ve çözüme kavuşturmak için gösterdiğimiz çabamızın önüne, salgının dahi geçmesine izin veremeyiz.
En üst düzeyde tedbirler alarak ziyaretlerimizi gerçekleştiriyor ve saha çalışmalarımıza devam ediyoruz.

BALIKESİR ÇOK DERTLİ

Ziyaretlerini, Çarşamba günü Sütlüce, Hacı İlbey, Yıldız ve Gaziosmanpaşa Mahallelerini,
İl Başkanı Av. Kemal Aydemir, Altıeylül İlçe Başkanı Can Çağrı Yeşilsu ve İl Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan bir heyetle sürdüren Deva Partililer, Perşembe günü Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan’ın da heyete katılmasıyla, Kocaavşar, Beyköy, Ovacık ve Tatlıpınar kırsal mahallerini ziyaret ettiler.

Mahallelerde öncelikli olarak muhtarlarla bir araya gelen ve mahallenin sorunlarını öğrenen Deva Parti’liler, sonrasındaysa vatandaşlarla bir araya geldiler ve onları dinlediler.

Vatandaşın en temel sorununun GEÇİM SIKINTISI olduğunu söyleyen ve sorunun günden güne büyüdüğünü ısrarla belirten Başkan Aydemir;
Salgın öncesi dönemde zaten sıkıntılı olan ekonomik hayatın, Covid döneminin de etkisiyle daha da bozulmasından kaynaklı olarak Balıkesir’li vatandaşlarımız çok daha dertli bir hale gelmiştir.
Yetkililerin üretmeye çalıştıkları çözümler ve önlemlerin yetersiz kalması, vatandaşın ne istediğine tam anlamıyla kulak verilmemesi, ortaklaşa bir çözüm üretilemiyor olmasına yol açmaktadır.
Bu anlayışın olmadığı yani, vatandaşın dinlenilmediği yerde, vatandaşımızın sıkıntısı daha da büyüyecek ve gelecekte onarılamaz hasarlar oluşmasına sebep olabilecek bir duruma işaret etmektedir.

Biz DEVA Partisi olarak, bütün yetkililerimizi ve yöneticilerimizi öncelikli olarak vatandaşlarımızı dinlemeye, onların gerçek ihtiyaçlarının ne olduğuna dair kulak vermeye çağırıyoruz.

DEVA Partisi olarak biz; Pandemi koşullarına uygun önlemleri alarak halkımızla buluşmaya onlara kendimizi anlatmaya ve onları sonuna kadar onları dinlemeye DEVA’m edeceğiz.

Herkes için ‘’Çözümün adresi de biziz, DEVA’sı da.’’ açıklamasını yaptı.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete