Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

CHP’Lİ AHMET AKIN: 30 AĞUSTOS ZAFERİ CUMHURİYET’E GİDEN YOLDA BÜYÜK BİR ADIMDIR

CHP’Lİ AHMET AKIN: 30 AĞUSTOS ZAFERİ CUMHURİYET’E GİDEN YOLDA BÜYÜK BİR ADIMDIR

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın, Gazi Mustafa Kemal Atatürk komutasındaki Tür Ordusu’nun 30 Ağustos zafer ile sonuçlandırdığı Büyük Taarruz Meydan Muharebesi’nin Türk Milleti’nin özgürlük ve bağımsızlık mücadelesinde en önemli zaferlerden bir olduğunu söyledi. Ahmet Akın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajında şunları ifade etti:

“30 Ağustos günü zafer ile sonuçlandırdığı Büyük Taarruz Meydan Muharebesi Cumhuriyetimizin kuruluşunda çok büyük bir öneme sahiptir.

Büyük sıkıntılar ve yokluk içerisinde bir araya gelen yüce Türk Milleti ve Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri, büyük birlik ve beraberlik ruhuyla, Milletimizi yok etmeye çalışan düşmanları vatan topraklarımızdan atmıştır.

Bu zafer, vatan toprağı işgal altında bulunan bir milletin, yokluklara rağmen azimle, inançla ve kararlılıkla yurdunu nasıl müdafaa edeceğini, büyük bedeller ödeyerek de olsa bütün Dünyaya göstermiştir.

Aziz Vatanımızı, Cumhuriyetimizi, birlik ve beraberliğimizi geçmişte olduğu gibi bugünde şanlı tarihimizden aldığımız ilham ve kararlılık ile koruyacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Bu topraklarda, kendi ay yıldızlı şanlı bayrağımız altında bağımsız özgür olarak yaşamamızı sağlayan başta Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, silah arkadaşlarını, kanları ve canları pahasına Bütün Şehitlerimizi ve Kahraman Gazilerimizi bir kere daha hürmet, minnet ve şükranla anıyor, Yüce Türk Milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum.”

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ