Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BAŞKAN GAGA İSTANBUL’DA SIKI ÇALIŞTI

BAŞKAN GAGA  İSTANBUL’DA  SIKI ÇALIŞTI
Reklam

“Her şey İmamoğlu içindi, her şey çok güzel oldu” diyen Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga, ilçe merkezinde ve kırsal mahallelerde inşaat çalışmalarının aralıksız sürdüğünü söyledi. Gaga, güzel hizmetler vermeyle devam ediyor..

Her ne kadar geçmişe oranla daha az çıkartılabilen çinko, kurşun, manganez, linyit madenleri ve şifalı suları, tereyağı ile ünlü ilçemiz Balya’da bu dönem göreve gelen CHP’li Belediye Başkanı Orhan Gaga işe hızlı başladı, verdiği hizmetlerle halkını memnun etmeyi başardı.

Başkan Gaga, şu an tempolu bir çalışmayla yerleşim yerinin şantiyeye döndüğünü bildirdi. Gaga, köylerde ve merkezde bozuk yol bırakmayacağını ve kilit parke taşı döşemelerinin hızla devam ettiğini ifade etti.

DEMOKRAT’ın kaptanı Özcan Özakbaş’a konuşan Başkan Orhan Gaga “Ekrem İmamoğlu’na destek vermek için İstanbul’daydım. Görevim bu metropol sehirdeki Balyalılarla buluşup oylarını İmamoğlu lehine kullanmalarını sağlamak, bunun için ikna etmekti. Seçimden tam 4 gün önce Balıkesir’den giden CHP heyetinden oluşan ekiple ‘ya bismillah’ deyip hayati göreve başladık. Sıkı çalıştık, sonuçta semeresini aldık.  Seçimin sonunda İmamoğlu kazandı, CHP kazandı, demokrasi kazandı” dedi.

İstanbul’dan dönüşü facebook’taki hesabına aşağıdaki fotoğrafı koyan Başkan Orhan Gaga, hesabına da “İstanbul’lu hemşehrilerimiz ilçemizin yolunu kullanmaya devam edebilir. Demokrasi yol çalışmamız bitmiştir. Bize yaz şimdi geldi” diyerek “Her Şey Çok Güzel Oldu” etiketini koydu.

HAYDİ ÇOCUKLAR HAVUZA

İstanbul’dan döner dönmez şirin beldesindeki hizmetlere dünden itibaren hemen el atan Başkan Gaga, içinde bulunduğumuz yaz mevsimi nedeniyle Balya’lı çocukları da düşündü.

Gaga, “Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Spor Okulu ile ortaklaşa yürüttüğümüz ilçemiz çocuklarımıza 2 ay boyunca vereceğimiz yüzme kursumuz için havuz kurulumumuz ilçemiz halı sahasında  başladı” diye konuştu. Belediye Başkanı Orhan Gaga incelemelerde bulundu, çalışanlara kolaylıklar diledi.

Yüzme kursuna kayıtların 1 Temmuz’a kadar Balya İlçesi ilçemiz Zabıta Amirliği’nde yapılabileceği öğrenildi.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ