Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

Balıkesir’in vaka sayılarında Bandırma detayı

Balıkesir’in vaka sayılarında Bandırma detayı

Kırmızı iller listesinde bulunan Balıkesir’in Bandırma ilçesinde korona virüs vaka sayıları hızla artış gösteriyor. Kırmızı listede bulunan Balıkesir’de en yüksek vaka sayıları Bandırma ilçesinde yer alıyor.
Son günlerde vakaların hızlı bir şekilde artış gösterdiği Bandırma’da çarşı, pazar sıkı denetim ile yayılım kontrol altına alınmaya çalışılıyor. Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı görevli polis ve bekçiler, kentin işlek ana caddelerini, sokaklarını ve Cumhuriyet meydanını bariyerlerle kapatıp vatandaşları sıkı denetime tabi tutuyorlar. Ekipler, özellikle maske, mesafe ve sigara konusuna dikkat çekerek yoğunluğun sık olduğu yerde gruplaşmaları en aza düşürmek için vatandaşlara uyarıda bulunuyorlar. Hızla artan korona virüs vakalarından dolayı esnaf halkı, yoğun önlemlerle iş yerlerini açıyor. Risk faktörüne göre iki haftada bir de normalleşme uygulaması güncellenecek.
Şehit Süleyman Bey Caddesi, Kaşif Acar Caddesi, Sevgi Yolu, Arasta Sokak ile Cumhuriyet Meydanına girişler bariyerler ile kontrol altına alındı. Kontrol noktalarında emniyet görevlileri HES Kodu uygulaması yapmaya başladı. Bu alanlarda yoğunluk arttığı takdirde geçişler durdurulacak.
Esnaf ve vatandaşlar İHA’ya konuştu

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete