Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BALIKESİR’e yeni emniyet müdürü atandı

BALIKESİR’e  yeni emniyet  müdürü atandı

Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesi Resmi Gazete’de yayımlandı. Balıkesir Emniyet Müdürlüğü görevine Mardin Emniyet Emniyet Müdürü Hasan Onar atandı.

Resmi Gazete’de yayınlanan Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Mardin Emniyet Müdürü Hasan Onar, Balıkesir Emniyet Müdürlüğü’ne atandı. Balıkesir Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ise Gaziantep Emniyet Müdürü oldu.

Hasan Onar kimdir?

21.06.1967 tarihinde Afyonkarahisar İli Dinar İlçesinde doğmuştur. 1985 yılında Polis Koleji, 1989 yılında Polis Akademisinden mezun olarak İzmir Emniyet Müdürlüğü kadrosunda Komiser Yardımcısı rütbesiyle göreve başladı. Değişik rütbelerde sırasıyla İzmir, Tunceli, İzmir, Manisa illerinde görev yaptı, 2012 yılında Manisa ilinde 1.Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi etti, İzmir Teftiş Kurulu Başkanlığında görev yaparken 07/01/2014 tarihinde Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğüne atandı. Kırıkkale Emniyet Müdürü olarak 2 yıl 9 ay görev yaptıktan sonra 25.10.2016 tarih ve 2016/759 sayılı Kararname ile Mardin İl Emniyet Müdürü olarak atandı. 2008 yılından Celal Bayar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Yüksek Lisans Eğitimini, 2014 yılında ise Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde ikinci Lisans eğitimini tamamladı. Anadolu Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu 2.Sınıf Öğrencisi. İyi derece de İngilizce bilmekte olup, evli ve üç çocuk babası.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ