Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ’NE

İsmail Agar

İsmail Agar

Sevgili okuyucular!

Balıkesir’imizin gözbebeği, şehrimize değer katan üniversitemizin sayın Rektörüne, yönetim kadrosuna ve tüm çalışanlarına sonsuz şükran ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Şehrimize ve ülkemize yetiştireceği öğrencileri ile hizmet vermelerini ve ülkemizi ileriye götürecek çalışmaların içerisinde olmalarını sağlayacak olan öğretim görevlilerini de candan kutluyoruz.

Üniversite hastanemizin hastalarından olan yurtiçinden ve dışından gelen hastalar olarak bizler çok mutluyuz.

Tedavimizi yapan sayın Nefroloji Uzmanı Doç. Dr. Ömer TOPRAK beyefendinin bir talihsizliğe uğrayarak görevinden ayrı kalması biz hastalarını gerçekten büyük üzüntüye düşürmüş, moralmen yıkılmıştık.

Yıllarca tedavisinde olduğumuz doktorumuzun bu durumu nedeniyle görevine dönmesi için çeşitli girişimlerde bulunduk ve dualarımızla kendisine destek olmaya çalıştık.

Çok şükür ki doktorumuz uğradığı talihsizlikten kurtularak görevine iade edilmiş ve biz hastaları olarak büyük sevinç içinde tekrar tedavilerimize başlamış bulunuyoruz.

İşte bu nedenle görevine başlamasına destek veren sayın rektörümüze ve yönetim kurulumuza bir kez daha teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Sizlerden bir ricamız hatta dileğimiz var. Nefroloji servisindeki yatak sayısının mümkünse arttırılmasını talep ediyoruz.

Bu bölümün hastaları bir hayli fazla ve hayati öneme haiz olduğu için yatarak tedavide önem arzetmektedir.

Takdir sizlerin.

Üniversitemizle gurur duyuyor, birçok başarılara imza atmalarını da Yüce Tanrı’dan diliyoruz.

Saygılarımla.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete