Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

AKIN: ‘VERİLEN OYLAR HİZMETE DÖNMEDİ’

AKIN: ‘VERİLEN OYLAR    HİZMETE DÖNMEDİ’
Reklam

“SÖZ VERİP HEMŞEHRİLERİMİZİ KANDIRIYORLAR” DİYEN CHP’Lİ AHMET AKIN SORDU: “AK PARTİ EN ÇOK OY ALDIĞI DURSUNBEY’E NEDEN SAHİP ÇIKMIYOR”

 CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın, iktidar partisinin Balıkesir’de en çok oy aldığı Dursunbey’de vatandaşlara verdiği sözleri tutmadığını söyledi. Ahmet Akın, “Hem verilen sözlerin yerine getirilmesini hemde Dursunbey’e sahip çıkılmasını istiyorum” dedi.

CHP’li Ahmet Akın TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmasında Dursunbey ve mahallelerinin sorunlarına dikkat çekti. AKP’nin ilçede en çok oyu alan parti olduğunu anlatan Ahmet Akın, oyların hizmet olarak Dursunbey’e dönmediğini ifade etti. Verilen sözlerin tutulmasını ve Dursunbey’e sahip çıkılmasını isteyen Ahmet Akın şöyle konuştu:

“Dursunbey Balıkesir’imizin AK Parti’nin en çok oy aldığı ilçesi. Bu ilçemizde hizmet yok. En çok oyu alıyor AK Parti Dursunbey’den, fakat hizmeti Dursunbey’e götürmüyor. Oradaki hemşehrilerimiz şikayetçi. Dursunbey’in Hamzacık köyünde 2017 yılının Aralık ayında ‘Gölet için ihaleyi yapacağız’ sözü verildi. AK Partili Veysel Eroğlu. Ardından bu hikâye kaldı. Ardından AK Parti’nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ‘Gölet haziran ayında yapılacak.’ dedi, oyları istedi fakat bu da olmadı. Söz verip oradaki hemşehrilerimizi kandırıyorlar. Köyler boşalıyor, nüfus yarı yarıya azalıyor ve gölet olmadığı için iş de yok. Gençler de tamamen bölgeden uzaklaşıyor. Ben buradan hem verilen sözlerin yerine getirilmesini hem de Dursunbey’e sahip çıkılmasını istiyorum.”

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ