Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

ADİL BABA’DAN GENEL KURUL ÖNCESİ MESAJ

ADİL BABA’DAN GENEL  KURUL ÖNCESİ MESAJ

Emekli duayen başkomiserlerden Adil Çelik her iki adaya da başarı diledi, deneyim kazanan mevcut başkana arka çıktı

Balıkesir Polis Emeklileri Derneği önceki başkanı, emekli duayen başkomiser Adil Çelik (Adil Baba), 6 Temmuz Cumartesi günü yapılacak olan Polis Emekliler Derneği’nin olağan genel kurulu nedeniyle bir mesaj yayınladı. Çoğunluk sağlandığı takdirde gerçekleştirilecek yeni yönetiminin oluşacağı kongresinin hayırlı olmasını diledi. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde 2. toplantı çoğunluk aranmaksızın bir hafta sonra yapılacak.

DEMOKRAT kanalıyla olağan genel kurul nedeniyle her iki adaya da seslenen Adil Çelik, “Emekli polis memuru olan her iki adaya da başarılar diliyorum. Mevcut başkan benden sonra 9 yıldır dernek başkanlığı görevini yürütmektedir. Deneyim kazanmıştır. Üyelerimizin tercihinin mevcut başkandan yana olacaktır. Yapılacak seçimin üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” temennisinde bulundu.

Bilindiği üzere; Balıkesirliler’in çok sevdiği Adil Çelik 34 yıla yaklaşan görev süresi boyunca görev aşkı nedeniyle halkın takdirine mazhar olmuş ve sonrası emekliye ayrılarak 13 yıl da aralıksız olarak Balıkesir Polis Emeklileri Derneği’nin başkanlığını başarıyla yürütmüştü.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete