Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

% 50 OKAN ALKAN

Tuncer Kurtgün

Tuncer Kurtgün

Güzel bir pazar akşamı. Futbol için her şey müsait. Haftalardır taraftarın gelmesi için herkes var gücüyle çalıştı. Sonuçlarda iyi gidince sezon başından bu yana ilk defa kalabalık seyirci önünde oynandı karşılaşma.
Bu oyun ve puan kaybından sonra zar zor toplanan seyirciyi toplamak epey zor olacaktır. Sadece ve sadece devamlı başarıya endeksli bir taraftar grubu olduğu için bu öngörüm. Balkes en kötü maçını oynadı.
Hatta berabere kaldıysa yatsın kalksın her zaman olduğu gibi Vukovic’e dua etsin. Maçın yine yıldızı ve kahramanıydı.
Yazımın başlığında belirtiğim gibi Okan Alkan takımın yarısıymış.Bunu benim gibi taraftarda biliyor zaten gözler bütün ataklarda onu aradı. Onun yerine oynayan Batuhan orjinal mevkisi sol bek olduğun için (sol ayaklı) başarılı olması beklenemezdi.
Buraya monte edilecek tek oyuncu Oğuzhan Çapardı. Bu mevkide de zaman zaman oynamış ve başarılıda olmuştu. Geçen sezondan teknik kadroda ve yönetimde arkadaşlar mevcut en azından hocaya bilgi verilebilirdi.
Beraberliğin tek sebebi Okan Alkan’ın olmayışıdır. Her zaman söylediğim gibi bu kadar transferler içinde pek hamle oyuncusu yok. İlk onbirden bir oyuncunun cezalı duruma düşmesi ve sakatlanması onların yerinin dolmaması Balkesin puan kaybetmesi demek dünkü maçta olduğu gibi.
Hazırlık maçlarında seyrettiğim ve sonradan oyuna giren Ezeh kesinlikle bu ligin oyuncusu değil. Bundan böyle hocanın başka varyasyonlar denemesi taktik değişimine gitmesi en doğrusu.
Bazı gelişmelerin ve değişikliklerin başlıca yolu , kötü zamanlarda bile denemekten bıkmamaktır. “İŞLER YOLUNDA GİDERKEN YANLIŞLARI GÖRMEK , YANLIŞ GİDERKENDE DOĞRULARI GÖRMEK USTALIK İSTER…

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
YAZARIN SON YAZILARI
GİDENLERE DUACIYIZ - 3 Temmuz 2020
KÂBULLENEMEZ FUTBOL - 9 Mart 2020
BALKES FIRSAT TEPTİ - 4 Mart 2020
ŞİMŞEK ÇAKAMADI - 18 Şubat 2020
NE VARSA HIRVATLARDA VAR - 31 Aralık 2019
DOĞA İŞERİ - 24 Aralık 2019
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ