Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

36 YIL ÖNCE BAŞLAYAN O YOLCULUK BUGÜN DE DOSTÇA DEVAM EDİYOR

36 YIL ÖNCE BAŞLAYAN  O YOLCULUK BUGÜN DE DOSTÇA DEVAM EDİYOR

Anavatanlıların 36 yıldır bitmeyen dostluğu.. Türkiye’deki değişimi başlatan merhum Turgut Özal liderliğindeki Anatavan Partisi’nin Balıkesir’deki emektar isimleri iftar yemeğinde bir araya gelerek eski günleri yad ederek hasret giderdiler

Türk siyaset tarihiyle ülkemizin 80li ve 90’lı yıllarına damgasını vuran Anavatan Partisi’nin Balıkesir’deki efsane isimleri iftar yemeğinde bir araya geldiler.

Anavatan’ın nefer isimlerinden İsmail Mercan’ın organize ettiği program Edremit yolu üzerindeki Balıkesir Köftecisinde geçekleşti. Yemeğe, Balıkesir Belediye Başkanlığını iki dönem yapan Ziyaettin Tan’ın yanı sıra Rahmi Camcıoğlu, Sadık Çarıkçı, Mustafa Özer, Yalçın Bağdatlı, Metin Erdağ, Sadettin Ercan, Selçuk Savaş, Ramazan Demir, Faruk Kırdak, Rafet Tatoğlu, Münir Aykul, Tansel Tezcan, İsmail Ergüven ve İlhan Sezginsoy gibi ANAP’ın çeşitli kademelerinde görev üstlenmiş isimler katılarak hasret giderdiler.

Balıkesir Belediye başkan adayı olduğu 1984’ten bu yana yol arkadaşlığı yaptığı isimlerle buluşmasında Ziyaettin Tan, kısa bir konuşma yaptı, 36 yıl önce başlayan yolculuğun bugün dostluğa dönüşerek devam ettiğini söyledi. Eski günlerin yad edildiği ve Hakkın rahmetine kavuşan isimlerin sevgi ve saygıyla anıldığı yemeğin sonunda Balıkesir’in dünü, bugünü ve yarınları üzerine çeşitli konular ele alınarak görüşler paylaşıldı.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete