Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

1 Ton Akivades ve 1 Ton Deniz Patlıcanı Denize İade Edildi.

1 Ton Akivades ve 1 Ton Deniz Patlıcanı Denize İade Edildi.

Güzelbahçe İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro’ya gelen ihbar üzerine; İzmir Tarım ve Orman İl – ilçe Müdürlüğü Su Ürünleri Kontrol ekipleri, Sahil Güvenlik Komutanlığına bağlı unsurlar, Güzelbahçe İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Deniz Liman Şube Müdürlüğü koordinasyonunda denetim gerçekleştirilmiştir.
Dikili İlçesinden kaçak yollarla avlanan yaklaşık 1 ton deniz patlıcanı, Seferihisar otoban kavşağında İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan denetimde yakalanarak kamyonet içerisinde bulunan 21 varil ve 2 poşet içerisindeki deniz patlıcanlarına el konulmuş ve denize iadesi yapılmıştır.
Yine Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Su Ürünleri Kontrol ekipleri ve Güzelbahçe İlçe Emniyet Müdürlüğü personelleri  tarafından yapılan denetimlerde bir araç içerisinde tespit edilen 60 kg deniz patlıcanı Sahil Güvenlik yetkilileriyle birlikte denize iade edilmiştir. Denetimlerde deniz patlıcanlarını kaçak yollarla avladıkları tespit edilen şahıslarla ilgili gerekli işlemler yapılarak idari para cezası uygulanmıştır.
İzmir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şubesi Kontrol Görevlileri ve Balçova ilçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yine ihbar üzerine yapılan denetimde sahipsiz olarak denizde bulunan 55 çuval, yaklaşık 1100 kg akivades tespit edilmiştir. Akivadeslere Tarım ve Orman İl – İlçe Müdürlüğü Su Ürünleri Kontrol Görevlileri, Balçova ilçe Emniyet Müdürlüğü, Deniz Liman Şube Müdürlüğü ve Sahil Güvenlik Bot Komutanlığı Görevlileri tarafından el konularak denize iade edilmiştir.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete