Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

ZAĞNOSPAŞA ORTAOKULUNDAN YIL SONU SERGİSİ

ZAĞNOSPAŞA ORTAOKULUNDAN YIL SONU SERGİSİ
Reklam

İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, Altıeylül Zağnospaşa Ortaokulu öğrencileri tarafından yıl boyu farklı tekniklerde yapılan çalışmaların yer aldığı serginin açılışında idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

29 Mayıs 2019 Çarşamba günü saat 11.00’de gerçekleştirilen serginin açılışına; İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, Altıeylül İlçe Millî Eğitim Müdürü İbrahim Çelik, idareci, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Görsel sanatlar öğretmenleri Mustafa Özçelik ve Fatma Yalçın rehberliğinde yıl boyunca uygulanan baskı, reprodüksiyon, tual, vitray, bez kukla çalışmalarının yer aldığı yıl sonu sergisinin açılışını gerçekleştiren İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız: “2023 Eğitim Vizyonu kapsamında en önemli hedeflerimizden biri; okullarımızda kurulacak tasarım beceri atölyeleri ile çocuklarımızın düşünsel, duygusal ve fiziksel ihtiyaçlarını destekleyecek şekilde teori ve pratiği bir araya getirmek ve bu sayede öğrencilerimize kendilerini yaratıcı olarak ifade edebilecekleri fırsatlar ve araçlar sunmak.

Bugün Altıeylül Zağnospaşa Ortaokulumuzda bunun bir örneğini görmek bizi ziyadesi ile mutlu etti. Görsel sanatlar öğretmenlerimiz Mustafa Özçelik ve Fatma Yalçın başta olmak üzere emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkürü bir borç biliyorum.” dedi.

Program; öğrencilerce hazırlanan eserlerin yer aldığı serginin ziyaretçiler tarafından gezilmesi ile sona erdi.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
tanıtım filmi
internet haber