Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

Youtuber Emin hastanelik oldu!

Youtuber Emin   hastanelik oldu!

Açık cezaevinde rahatsızlanan tehdit ve şantaj gazetecisi Emin Buldan Atatürk Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı, tedavisi yapıldı

Tehdit ve şantaj gazeteciliği yapmaktan 11 yıl 8 ay hapis cezası alan Emin Buldan’ın ıslahevinde ani bir rahatsızlık geçirdiği öğrenildi. Cezaevi yetkilileri tarafından derhal hastaneye kaldırılan ve kalp ile ilgili bir sorunu tesbit edilen Emin Buldan’ın tedavisinin tamamlandığı ve yeniden cezaevine konulduğu ifade edildi.

Bilindiği üzere; Emin Buldan yıllardır tehdit ve şantaj gazeteciliği yapıyordu. İrtikap yani ikna yoluyla şantaj suçunu da işlemişti. Yine yağma da işlediği suçlardan sadece biriydi. Hapishane öncesi sarayda yaşayan, mersedese binen Emin Buldan, güne Karesi yüzme havuzunda yüzerek başlıyor, sauna keyfi yapıyor, sonrasında internet üzerinden web tv’den yaptığı yayınlar ile affedersiniz Balıkesir ile Balıkesir halkı ile t..ş..k geçiyordu. Her hafta ayrı bir program yapan, soluğu bir İstanbul’da, bir İzmir’de, bir Uludağ’da geçiren Emin Buldan avaneleriyle adeta saltanat hayatı yaşıyordu. Şimdi o depdebeli hayat, o saltanat artık sona erdi ve onu teslim alan kanunun yetkilileri Emin Buldan’ın ıslah edilmesi ile uğraşmaya başladı. Bakalım ceza bitene kadar daha kaç kez hastanenin yolunu tutacak?

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ